MARVEL WORLD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MARVEL WORLD FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 kereslek

Go down 
+15
Blanche Lacarte
Georgie Thredson
Kyle Hobbs
Grace Halding
Hadley Cobb
Jonah Gregory Swanson
Emilia Tanner
Raven Darkholme
Anise Morgen
Clint Barton
Pepper Potts
Nicolas Gremmer
Gabriel Brooks
Ginevra Colombus
Norah Storm
19 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Norah Storm
szuperhős
szuperhős
Norah Storm


Hozzászólások száma : 536
Birthday : 1988. Aug. 24.
Join date : 2012. Jul. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : New York

kereslek        Empty
TémanyitásTárgy: kereslek    kereslek        EmptySzomb. Júl. 21, 2012 4:32 pm

Ha hiányzik valaki, aki a karaktered életében fontos szerepet töltene be, írd le az alap információkat, hátha valaki megalkotja neked. Smile

Kód:
[b]Név: [/b] a keresett karakter neve
[b]Kor:[/b] a keresett karakter kora
[b]Kapcsolatotok:[/b] milyen a kapcsolata a karaktereddel?
[b]Jellemzők:[/b] külső és belső jellemzők röviden
[b]Élete: [/b] pár támpontot megadhatsz az alkotónak, hogy könnyebben eshessen majd neki az előtörténetnek
[b]P.b.:[/b] ki legyen az avatarja?
Vissza az elejére Go down
https://marvelworld.hungarianforum.com
Ginevra Colombus
ügynök
ügynök
Ginevra Colombus


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2012. Sep. 19.

kereslek        Empty
TémanyitásTárgy: Re: kereslek    kereslek        EmptyVas. Szept. 23, 2012 7:54 pm

kereslek        Tumblr_lwkjz18w431r2biizo1_500
Név: Callum Westbrook
Kor: 30 év
Kapcsolatotok: Cal szintén ügynök, megszállottan rajong a nyelvekért, több mint 10 nyelven beszél folyékonyan, emellett a harcművészetek nagy mestere.
Először akkor találkoztunk, amikor a bátyám beszervezett arra a kelta ládikás munkára és Cal-t tette mellém segédnek, de kibírhatatlan srác volt. Idegesítő és béna humorral megáldott ember, a munkámban csak hátráltatott. Szóval a kapcsolatunk a nullával volt egyenlő.
Aztán a második esetnél, már egészen más emberrel találkoztam. Mintha kifordult volna önmagából. Egész jól eldolgoztunk egymással, de azt hiszem a srác meleg. Legalábbis bárhogyan flörtöltem vele, hárított minden közeledést. Vagy én flörtölök bénán, de az ki van zárva.
Jellemzők: Csak rá kell nézni a gif-re, onnan mindent látni fogsz.
Élete: Az alkotóra bízva, nem szeretném megkötni a kezét.
P.b.: Keegan Allen
Vissza az elejére Go down
Gabriel Brooks
ügynök
ügynök
Gabriel Brooks


Hozzászólások száma : 39
Birthday : 1985. Nov. 08.
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 38

kereslek        Empty
TémanyitásTárgy: Re: kereslek    kereslek        EmptyVas. Szept. 23, 2012 10:40 pm

Név: ____ Brooks a keresett karakter neve
Kor: 3-4 évvel fiatalabb mint Gabe
Kapcsolatotok: Gabriel okostojás kisöccse
Jellemzők: A srác felnőtt(?) kora ellenére még mindig hisz a pónikban, rózsaszín pizsamában alszik, és amikor a kocsmában malátaszörpöt kér, tényleg nem sörre gondol... Na jó, ez talán kicsit túlzás(a póni dolgot kivéve, néha aggódom, mit tettek vele az egyetemen...) de egyébként valóban egy meleg szívű, békeszerető fiú, aki sokkal szívesebben focizott volna apa célbalövő gyakorlatai helyett(mondom én, hogy kislány...).
Élete: A megalkotóra van bízva nagyjából minden, azt elszámítva, hogy apánk tengerészgyalogosként szolgált, tőlünk pedig azt várta le, hogy a saját becsületrendje mellé hazahozzunk fejenként legalább egyet. Édesanyánk sajnos fiatalon meghalt, így nem tudta ezt megakadályozni Sad
P.b.: Jared Padalecki, természetesen! XD
kereslek        Jared-Padalecki-sn06
Vissza az elejére Go down
Nicolas Gremmer
ellenség
ellenség
Nicolas Gremmer


Hozzászólások száma : 41
Birthday : 1979. Sep. 14.
Join date : 2012. Oct. 10.
Age : 44
Tartózkodási hely : Ahol kell!

kereslek        Empty
TémanyitásTárgy: Re: kereslek    kereslek        EmptyPént. Okt. 12, 2012 5:13 pm

kereslek        9pv0o4
Név: Alice Gremmer

Kor: 28

Kapcsolatotok: Hát mit is mondhatnák? Ő az 5 évvel fiatalabb kishúgom, akit 16 éve nem is láttam. Bár jelen állapotom miatt nem lenne logikus találkozni vele, hiszen nem akarom bajba keverni, de egy részem nagyon vágyik arra, hogy legalább vele felvehessem a kapcsolatot újra, hiszen semmit sem tudok róla azóta, hogy elszakítottak tőle.

Jellemzők: Alice személyisége merőben eltér az enyémtől mondhatni ellentétem: Kedves, mosolygós, barátságos, és segítőkész, ehhez dukál egy felnőtt, de kedves nőies megjelenés.

Élete: A 16 évvel ez elött történt incidenst ő megúszta és nem vitték el kísérleti alanynak. Ezután még inkább igyekezett erejét titokban tartani. Miközben a családja túllépet Nicolas elvesztésén, ő maga megfogadta magának, hogy megkeresi a bátyát, aki vigyázott rá és óvta őt, amíg azt megtehette. Miközben és miután elvégezte iskoláit, próbált nyomozni a bátya felöl, de sikertelenül, és az évek múlásával lassan csak emlékei maradtak, és bár feladta a keresést, de legbelül reménykedik, hogy egyszer még találkozhat bátyával.

P.b.: Sophia Bush

Köszöntem megjött!


A hozzászólást Nicolas Gremmer összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 19, 2012 8:35 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Pepper Potts
civil
civil
Pepper Potts


Hozzászólások száma : 225
Join date : 2012. Jul. 24.
Tartózkodási hely : New York

kereslek        Empty
TémanyitásTárgy: Re: kereslek    kereslek        EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 7:27 pm

kereslek        Smirk

Név: James Rupert "Rhodey" Rhodes

Kor: 32

Kapcsolatotok: Az én jó, "öreg", ezredes pajtim Razz Komolyra fordítva szót, már vagy 10 éve ismerem, jó barátok vagyunk, de persze az ő legjobb barátja Tony. Amikor szükség van rá akkor rögtön ott terem, jól ellehet vele beszélgetni, szerencsére szinte sosem szoktunk veszekedni. Összefoglalva: Jó barátok vagyunk, segítünk egymásnak, ott van nekem mikor Tony kikészít, és énis neki Razz

Jellemzők: Nyugodt, megfontolt ember, hiszen egy ezredesről beszélünk. Türelmes, segítőkész, mindig lehet rá számítani. Törődik a többi katonával, nem az a "Most 300 fekvőtámasz, ha nem sikerül mehetsz céltáblának!" Ennek ellenére határozott, nem szerencsés döntés vitába szállni vele. És szerény, plusz nem valami jó a humora. Külsőre 178 cm magas, fekete bőrű férfi. Az öltözködése hmm..milyen szóval lehetne a legjobban kifejezni..visszafogott? Igen, az. Annak ellenére, hogy van elég pénze, teljesen úgy öltözködik mint egy normális, átlagos ember.

Élete: Mivel a filmekben nem sok szó esett az életéről, így a képregényből, vagy a saját fantáziájából kellene merítenie az alkotónak. Very Happy Kitalálhat akármit a gyerekkoráról, a családjáról, és a katonáskodása előtti életéről.

P.b.: Don Cheadle vagy Terrence Howard

Éééés a másik körözött személy:

kereslek        Tumblr_m9agp2lPyD1qg72ijo2_500
Név: Harold "Happy" Hogan

Kor: 35

Kapcsolatotok: Az én drága testőröm Very Happy Nagyon jóban vagyok vele, sok időt töltünk együtt ugye, mivel a testőröm. Rhodey-val ellentétben, Happyvel sokszor lehet viccelődni, és olyan dolgokról is beszélni, ami teljesen hülyeség. Ha stresszes vagyok, ő egy hülye poénnal rögtön fel tudja dobni a napomat. Mellette nem lehet unatkozni. Néha szerintem egy kicsit túlzásba viszi ezt a mindenáron megvédelek dolgot, de akkoris nagyon bírom!

Jellemzők: Egy vicces óriásmedve. xD De tényleg. Jó poénjai vannak, ő is segítőkész, szeret bunyózni, jó beszélgetőpartner, főleg ha a hülyeségekről van szó. De azért lehet vele komoly dolgokról beszélni, de ha csinál ilyet, azt biztos, hogy nem velem teszi Very Happy
Külsőre..egy 185 cm magas, nemtudom hány de sok kilós testőrről beszélünk. Izmos(de azért több rajta a husi szerintem mint az izom Razz), mivel testőr, és egész nap dolgozik, csak komoly öltözékekben lehet látni.

Élete: Ugyanaz a helyzet mint Rhodeynál Very Happy A fantáziájára bízom a leendő gazdinak a testőrködése előtti életét Very Happy

P.b.: John Favreau

Nagyon örülnék ha elvállalná valaki ezt a két karaktert!! *-* Érdeklődni PM-ben lehet, nálam, természetesen Razz
Vissza az elejére Go down
Clint Barton
ellenség
ellenség
Clint Barton


Hozzászólások száma : 52
Birthday : 1978. Jan. 07.
Join date : 2012. Jul. 30.
Age : 46
Tartózkodási hely : New York, Manhattan

kereslek        Empty
TémanyitásTárgy: Re: kereslek    kereslek        EmptyKedd Okt. 23, 2012 8:12 pm

kereslek        Tumblr_m6xfl3XMA91rq8a7p
Wanted! Dead or alive! Maybe I prefer him alive...
Név: Barney Barton
Kor: 36 év
Kapcsolatotok: Régen láttam őt, igazából akkor találkoztam vele utoljára, mikor kórházba vittek, miután a Késdobáló elvágta alattam a kötelet a cirkuszban, hogy megöljön... de amikor még vele tengettem napjaimat előbb a családi fészekben, majd később az árvaházban, igazi testvérpáros-kapcsolatunk volt: ami annyit jelent, hogy ha tehettük, csépeltük egymást. De amikor bajba került az egyik fél, a másik mindig a segítségére sietett, és számíthattunk egymásra jóban-rosszban. Szörnyen sokat veszekedtünk, de majdnem ugyanannyit kellemesen beszélgettünk. Sok volt a verekedés - általában ő veszített, mert már akkor is én voltam az erősebb (semmi ego!) - és sok volt egyben a lelki pátyolgatás. Egy szóval, illetve mondattal: jól kijöttünk, imádtuk egymást csépelni!
Jellemzők: külső jellemzőkből csak annyit közlök, hogy magasabb volt nálam, ezért mindig kisebbségi komplexusom volt... a többit az őt adoptáló játékosra hagyom! Wink Belső tulajdonságai közé tartozik az agresszivitás és a naivitás, és hab a tortán, hogy nem túl szerény. A többi a játékos dolga. ><
Élete: Ő az én bátyám, két évvel idősebb nálam. És ennyi elég is volt ahhoz, hogy tapasztalatlanabbnak érezzem magam mellette. Ő mindig is élt ezzel, és gyakran hencegett nekem arról, hogy ő mennyivel idősebb és mennyivel többet tud az életről. Amikor anyánk elkezdte az alkoholizálós időszakát, Barney magába fordult, és olyankor sokkal agresszívabbak reagált, mint általában. Olyankor robbant ki köztünk a verekedés, és olyankor kaptunk füleseket apánktól. Mikor történt az autóbaleset, árvaházba kerültünk, ahonnan pár évvel később meg is szöktünk, együttesen.
Egy vándorcirkuszhoz szegődtünk, ahol őrá hárult a kellékes feladat, míg én kitanultam az akrobatikát és a célba lövést, és társult ehhez az íjászat is. Nem tudom, mit érezhetett akkor, amikor látta, hogy a színpadon csillogok.
Amikor jött az a majdnem végzetes tragédia... amikor elvágták alattam a kötelet és lezuhantam... őrajta múlt az életem. Hívta a mentőket, és együtt mentünk kórházba.
Akkor láttam őt utoljára. Amikor másnap reggel felkeltem, eltűnt az ágyam mellől, és többé nem is jött.
Nem tudom, merre lakik, él-e egyáltalán, és hogy melyik oldalon áll... merem remélni, hogy nem találkozok össze vele úgy, hogy Loki mellett harcol.
Ui.: a hézagok kitöltését teljesen a leendő gazdájára bízom! Wink
P.b.: Ryan Gosling

Dobj meg egy PM-mel, ha bármire kíváncsi vagy, esetleg többet tudnál meg drága bátyámról, esetleg vinnéd őt!


ELVITTÉK MISHA COLLINS KÉPÉVEL!!


A hozzászólást Clint Barton összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 09, 2012 8:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Anise Morgen
ellenség
ellenség
Anise Morgen


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2012. Oct. 24.

kereslek        Empty
TémanyitásTárgy: Re: kereslek    kereslek        EmptyPént. Okt. 26, 2012 4:06 pm

kereslek        2kereslek        1


Név: Willam Hanson
Kor: 47
Kapcsolatotok: Apa-lánya kapcsolathoz hasonlít inkább, mint tanár-diák. A főiskolán találkoztak, ő Anise egyik professzora, tantárgy válaszható Smile Anise nagyon ragaszkodik hozzá, úgy érzi, hogy William jobban megérti őt, mint az igazi szülei. William is apai szeretettel tekint a lányra, de valami még van a háttérben.
Jellemzők: Magas, vékony testalkatú, sötét haja őszül. Arcán, és mellkasán hosszú és mély sebek húzódnak, amiről nem mesél, ha kérdezik, kemény arccal hárít, és mesterien vált témát. Alapjában véve kemény, szigorú megjelenésű, de gyakran mosolyog, de ezt a kiváltságot főleg Anise érdemelte ki.
Élete: Fiatalkorában megkéselték, a megalkotóra bízom, hogy miért történt mindez. Valójában örülnék, ha rosszfiú vagy esetleg ügynök lenne, akinek az a feladata, hogy megfigyelje Anise-t. A lényeg, hogy legyen valami titok annak hátterében, hogy miért férkőzött a lány közelébe és bizalmába ilyen rövid idő alatt. Esetleg tudhat valamit a lány múltjáról, származásáról, erejéről is, és annak mikéntjéről is.
P.b.: Tommy Flanagan
Vissza az elejére Go down
Raven Darkholme
bosszúálló
bosszúálló
Raven Darkholme


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2012. Sep. 23.

kereslek        Empty
TémanyitásTárgy: Re: kereslek    kereslek        EmptyPént. Okt. 26, 2012 4:48 pm

kereslek        Tumblr_lqvdc2bHxd1qadi39o1_500

Név: Charles ____ Xavier
Kor: huszonhét
Kapcsolatotok: A fogadott bátyám.
Jellemzők:
Charles alapjaiban véve szöges ellentétem. Megfontolt, lojális, és szokása előre tervezni. Képessége, hogy képes irányítani, uralni mások elméjét és könnyűszerrel el is beszélgethet velük.
Annak idején, mindössze hatévesen bukkantam fel a konyhájukban egy hatalmas, fényűző villában, ahol egykeként az anyjával és megszámlálhatatlan személyzetükkel élt. Azonnal befogadott, s azóta húgaként szeret - még akkor is, ha olykor többet érzek iránta puszta testvéri szeretetnél.
Charles megbízható, az életemet is bátran a kezébe adom, csupán az zavar, hogy néha túl sokáig taktikázik, s így elszalasztja a cselekvést. A becenevét - X-professzor - tőlem kapta, és gyűlöli, viszont ennek köszönhetően kimondatlanul is ő fogja össze az általunk eddig ismert mutánsokat. Charles egyébként diplomás professzor, a mutáció kifejlődéséről írt munkája rengeteg ember érdeklődését megnyerte számára. És neki köszönhetjük azt is, hogy annak idején kimentettük Eriket az óceánból, aki mára a csapatunk szerves része, illetve Charles testvérként szeretett bajtársa.
( Charles az X-men: First Class végén sérülést szenved és tolószélbe kerül, de mivel én nem igazán tartom magam az idővonalhoz, ezért ezt nem teszem kötelezővé. )
P.b.: James McAvoy ( canon, tehát kötelező! )





kereslek        Tumblr_m21ogvaORP1r9o3rzo1_500

Név: Erik ___ Lehnsherr
Kor: huszonnyolc
Kapcsolatotok: Bonyolult.
Jellemzők:
Erik szüleit korán elveszítette, és utána élete első húsz évét leginkább a bosszúnak szentelte, hogy megfizessen annak, aki elvette tőle a családját. Mikor Klaus Smith ellen felbéreltek minket akkor találkoztunk vele, és ha Charles nem lép közbe bele is halt volna az akcióba. Talán a legnagyobb húzóerőt a mutánsok különítménye felé a hovatartozás érzése jelentette számára, hiszen világ életében egyedül állt a mindenséggel szemben. A bátyámmal nagyon korán megtalálták a közös hangot, mára pedig testvérekként tekintenek egymásra, ami szerintem mindkettejüknek jót tett.
Erik egyébként épp olyan gátlástalan lázadó, mint én, aki hiába teszi le a bosszú gondolatát egy időre, később mindig újra magára veszi. Képessége az, hogy minden vas- illetve fém tartalmú tárgyat vagy élőlényt képes irányítani, gyakran még a vérből is képes kivonni a felesleges vastartalmat. Élesen, reálisan látja a világot, az emberekért annyira nincsen oda, viszont a kalandokat sosem vetette meg. Mi több, sokszor fejtörést is okozott a testvéremnek azzal, hogy nem akart engedelmeskedni a tervnek. Talán ez volt, ami tetszett benne. Talán az, hogy Ő mondta nekem azt életemben először: tökéletes vagyok, úgy, ahogy vagyok. Kéken is. Mystique-ként is. És nem csupán Ravent látja bennem...
Talán ezért érzek iránta többet. Talán Ő is ezért érez irántam másként. Ki tudja?
P.b.: Michael Fassbender ( canon, tehát kötelező! )
Vissza az elejére Go down
Emilia Tanner
szuperhős
szuperhős
Emilia Tanner


Hozzászólások száma : 66
Birthday : 1993. Jun. 19.
Join date : 2012. Oct. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : New York

kereslek        Empty
TémanyitásTárgy: Re: kereslek   kereslek        EmptyPént. Okt. 26, 2012 7:33 pm

kereslek        39847o
Név: ___ Kristine -szabadon választható a vezetéknév!
Álnév: Ördöglány
Kora: Huszas éveiben jár
Csoport: ellenség
Kapcsolatotok: Nem utálom. Nem. Ám, mivel állandóan megpróbál az embereknek keresztbe tenni, és az életemet elvenni, nos, fogalmazzunk úgy, hogy… nem a puszipajtásom. Ezeken kívül amúgy Nekem semmi bajom Vele… ám fordítva már nem ez a helyzet. Hogy miért? Arról kérdezzétek meg őt…
Jellemzők: Körülbelül 164 centi magas, vékony lány, aki szereti megmutatni a világnak, mije is van. Inkább a lazább, többet mutató ruhákat szereti. Imádja sminkelni magát, látszik rajta, hogy nagyon ad a külsőre. Hát… mit is mondjak még? Szöges ellentétem. Szőke hajával, mely tépett, a válláig ér, és kék szemeivel már eleve. Na meg a belső. Nem azt mondom, hogy nincsen benne jó. Dehogy. Mindenkiben van. Benne azonban több rossz van, mely sajnos elnyomja a maradék jót. Eléggé nagyképű, makacs teremtés, aki soha nem adja fel az álmait, könnyű felidegesíteni, ekkor pedig jaj annak, aki körülötte van! Nem szokott senkivel törődni, és eddig legalább is mindig azt tartotta szem előtt, neki mi jó. Nem szeretek rossz dolgokat mondani senkiről, és hiszem, hogy ő benne még ott van a jó, mely csak arra vár, hogy valaki a felszínre hozza. Nem tudom, mit élhetett át előző életében, a kísérlet előtt, hogy ilyen lett, de az biztos, hogy ha egy percre engedné magát, hogy segítsek neki, mindent megtennék annak érdekében, hogy Kristine ismét a jó oldalon legyen. Ám, erre vajmi kevés az esély...

Élete: Nem sok mindent tudok az életéről. A mutációját is onnét tudom csak, hogy Eric nyomozó barátomnak sikerült kiderítenie, mi is történt vele pontosan. Gerald valahogyan megfűzte Kristine-t, hogy menjen bele egy kísérletbe. A kísérlet során beadták a lánynak a maradék vérmintámat, melyet a szervezete nem bírt ki, és meghalt. Ám ő sem maradt örökre halott. Valószínűleg borzasztóan rossz dolgokat tehetett életében, mert az Ördög a szolgájává tette, erővel ruházta fel, és még több gonoszsággal. Kristine további életéről nem sokat tudok, csak annyit, hogy amikor lehet, ő megpróbál megölni –az okát nem tudom, miért –és bárhol bukkan fel, ott mindig baj történik.
P.b.: Elisha Cuthbert

Bármit lehet változtatni a karakterlapon, a lényeg annyi csak, hogy az Ördög szolgája legyen, és gyűlölje tiszta szívből Angyallányt, melynek az okát szegény lány talán soha nem tudja meg. Várom a kíváncsi jelentkezőket PÜ-ben! Wink


A hozzászólást Emilia Tanner összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 26, 2013 3:09 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Jonah Gregory Swanson
bosszúálló
bosszúálló
Jonah Gregory Swanson


Hozzászólások száma : 8
Birthday : 1988. Oct. 10.
Join date : 2012. Nov. 04.
Age : 35
Tartózkodási hely : Sokszor maga se tudja.

kereslek        Empty
TémanyitásTárgy: Re: kereslek    kereslek        EmptyVas. Nov. 04, 2012 12:44 pm

kereslek        Tumblr_mcb3lvUCf81r5uax9o1_500_large
-Hey, Jonah! I know you!
-Really? Who're you?
-Your sis.

Név: Anna Swanson
Kor: 18-19
Kapcsolatotok: A soha nem látott és nem ismert húgom, akit néha egy székhez kötöznék, betapasztanám a száját és belökném egy sötét kamrába, hogy ott maradjon ameddig én ki nem engedem, néha (inkább az esetek nagy részében) meg vele töltenék a 24 órából 12-t, bár az összeköltözés miatt mind a 24-et vele töltöm.
Jellemzők: Külsőről bármi szabadon leírható. A belső már más. Erős egyéniség mindezek mellé igazi atom- és energiabomba. Ha udvarolni akarsz neki nem veszed le egykönnyen a lábáról és el kell viselned, hogy a lány gyakran nem értékeli a bókokat, vagy csak nem vesz róluk tudomást. Az már csak a pláne, hogy minden egyes baklövésedért nála a gúny céltáblája leszel, ameddig el nem felejti az esetet. De nem mindig ilyen gonosz, csak ha a kedve úgy tartja. Alapjáraton mint említve lett egy erős egyéniségű valaki, aki szeret sokat beszélni és tenni-venni. Száját csak akkor csukja be amikor alszik, bár arra is meg van az esély, hogy még akkor is beszél és mondja a magáét. Mindenről van egy határozott elképzelése, melyekkel kapcsolatban az első pillanatokban még el tudod bizonytalanítani, de a későbbiekben ez már nem biztos. Mondhatni tettlegesség vágya tartja életben. Amit elképzel, azt igyekszik rövid időn belül végre is hajtani, bármiről legyen szó. Bár munkáit gyakran elkapkodja, mert siet, hogy elképzelése megvalósuljon és ez nem mindig a várt eredményt hozza meg, melynek következtében életbe léphet két opció is: a, duzzogva szidja környezetét és képes lenne lerombolni a fél világot(ami lehet, hogy menne is neki), b, verzió: mosolyogva vállat ránt és egyetlen mondattal elintéz mindent. Majd legközelebb jobban fog menni.. Jonaht előszeretettel macerálja a lustaságával kapcsolatban.
Élete: Anna Swanson 17 évig mit sem tudott testvére létezéséről. Szülei életükből Jonahnak még az emlékét is igyekeztek kitörölni, amit persze lehetetlen, mert ki ne emlékezne a saját gyerekére? Költői kérdés volt. Mivel a szülők úgy látták, hogy Anna a tökéletes gyerek, igyekeztek számára mindent megadni és elérhetővé tenni, amit csak a lány a száján kiejtett. Ennek ellenére nem lett az a tipikus vinnyogó hölgyemény, aki a plázákat rója naphosszat és leesik a gyűrű az ujjáról, ha el kell mosogatnia. Persze szülei engedékenységét és pénztárcájukat kihasználva éli a mindennapjait, a saját törvényei szerint. Viszont mindig is tudta magáról, hogy egy kicsit eltér a többiektől. Lehetetlen dolgokra is képes, amelyek másokat megrémisztenek, őt pedig szórakoztatják. Mikor szerzett tudomást, hogy bizony nem ő az egyedüli Swanson sarj? Szülei is észrevették az arra utaló jeleket, hogy Anna hasonló lesz, mint a testvére, ha úgy tetszik nevezzük mutánsnak. A konyhában sugdolóztak a drága szülők, amikor Anna épp belépett és elkapta azt a mondatfoszlányt, hogy: Olyan lesz akár a testvére, nem érted?! Ezt persze apu vágta anyuci fejéhez, aki azt sem tudta, hogy mitévő legyen, amikor Anna hirtelen elismételte újra a mondatot. A szülők megrettenve néztek a lányra, aki heves faggatózásba kezdett, míg az egész egy veszekedésbe torkollott és a szülők mindent kitaláltak. Anna ekkor döntötte el magában, hogy megkeresi testvérét, akárhol is legyen. Persze a szülők megkötötték a kezét 18 éves koráig, hogy nem keresheti testvérét és remélték, hogy ez egy év alatt változni fog, de nem így történt. Apróbb cselekkel kezdett bátyja után kutatni és izgatottan várta már, hogy betöltse a nagykorúságot. Viszonya a szüleivel egyre csak romlott, míg végül elérte, hogy nagykorúságának betöltése előtt nyíltan kereshesse Jonaht. A szüleit próbálta faggatni, hátha a nyomozás megrövidül, de azok nem árultak el semmit, makacsul hallgattak az egészről. Végül nagy meglepetés volt számára, amikor a fiút megtalálta. Minden szó és habozás nélkül pakolt össze és távozott otthonról, szüleinek annyit sem mondott, hogy majd küldök képeslapot. Még aznap este beállított az apró albérletbe, testvérének legnagyobb meglepetésére és igyekszik mindent bepótolni, amit testvérével tud. A veszekedések is ide tartoznak. Rengeteg dologban nem értenek egyet és ne lepődj meg ha az utcán üvöltözve látod őket.
Csoport: Szuperhős(erejét az alkotó szabadon kitalálhatja.)
P.b.: Emma Stone

Ha az alkotó lát még valami alakítani valót a karakterben jelezze nyugodtan és pótolja hozzá, illetve javítsa ki és Anna remélhetőleg minél előbb felszínre lép. Egy üzenet az ára, harapni nem fogok
yeepp

Yeaaaah she's here!


A hozzászólást Jonah Gregory Swanson összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 10, 2012 7:32 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Hadley Cobb
bosszúálló
bosszúálló
Hadley Cobb


Hozzászólások száma : 11
Birthday : 1994. Dec. 26.
Join date : 2012. Nov. 07.
Age : 29
Tartózkodási hely : Harlem

kereslek        Empty
TémanyitásTárgy: Re: kereslek    kereslek        EmptyCsüt. Nov. 08, 2012 5:06 am

kereslek        Leonardo_DiCapriokereslek        10456

Név: Victor Cobb
Kor: 29
Kapcsolatotok: a bátyám, és egy ideje a gyámom is. Igazából minden látszat ellenére nagyon jó testvérek vagyunk, aminek én kicsit hangosabban adok megnyilvánulást, míg ő... Hát külső szemlélő számára sehogy. De tudom én. Sajnál engem kiskölyök-korom óta. Ő jobban értette, mi folyik velem, mint én magam. És mindig azon volt, hogy nekem jobb legyen. Victor nagyon jófej. Csak jól titkolja.
Jellemzők: Victor ritkán szólal meg, de akkor az üt! Mindenről van véleménye, amit megtart magának, vagy ha kéred, kimondja, de nem igazán úgy, hogy kímélje a szűzlány lelkedet. Amúgy teljesen az ellentétem, magas, és sármos, de igazából hűvös, mint a jég. A munkáját komolyan veszi, abban nem ismer tréfát, de amúgy van egy nagyon sajátos humora, amit ember legyél a talpadon, ha el bírsz viselni. Roppant cinikus pasas! A nőügyeit házon kívül intézi, és hiába vagyok boszúálló, és tök menő, pontosan úgy kezel, mint egy pisis kölyköt, és semmi nem hatja meg, egy igazi diktátor! De ami mégiscsak a legjobb benne: hogy nem fél tőlem, vagy, hogy kinyírom véletlenül. Azt mondja: őt véletlenül nem lehet kinyírni. Csak direkt.
Élete: Victor 12 évvel idősebb nálam, így sokkal jobban ismerte apánkat is. Ő sosem hitte el, hogy öngyilkos lett. Szerinte apánk sosem ment volna föl a huszadikra, mert tériszonya volt, de igazából nem akartam neki mondani, hogy szerintem tökre mindegy egy öngyilkosnak, hogy tériszonya van-e vagy sem. Nem nézelődni ment fel, hanem ugrani.
Victor rideg és józan ember, de kamaszkora óta ez a rögeszméje. Nyomoz. Ügynök lett a S.H.I.E.L.D-nél, a legjobbak között van. Közben mellékesen magához vett engem, mert történt az a kellemetlen incidens. És, hogy most mi történik vele? Az számomra is tulajdonképpen rejtély!
/a többi a megalkotóra bízva/
P.b.: Leonardo DiCaprio, vagy netán esetleg Joseph Gordon-Levitt

//Megjegyzés: Tudom, még csak most jöttem, de amíg nem játszik velem senki, unatkozom, és ihletem támadt ilyeneket írkálni.(: Meg nem baj, ha itt le van írva a testvérkém, gondolom fogok rá hivatkozni alkalmanként, így legalább mindenki megnézheti, kiről van szó. ((: Ha megtetszene, vidd bátran, FRPG- berkekben még sosem volt testvérem, úgyhogy biztos imádnám.: D PMben meg lehet zaklatni ha netán kérdésed lenne. Meg amúgyis ^^//
Vissza az elejére Go down
Grace Halding
ügynök
ügynök
Grace Halding


Hozzászólások száma : 67
Birthday : 1987. Mar. 24.
Join date : 2012. Oct. 31.
Age : 36
Tartózkodási hely : NYC

kereslek        Empty
TémanyitásTárgy: Re: kereslek    kereslek        EmptyKedd Nov. 13, 2012 10:58 pm

kereslek        6307833


Név: Aaron Turner
Kor: 27 - 31 éves
Kapcsolatotok: az én drágalátos lakótársam . a S.H.I.E.L.D.- től kért szállást, és a főnökök úgy gondolták, hogy én és az üres lakásom tökéletes hely lesz a számára. szóval beköltöztették hozzám. én persze erről semmit sem tudtam, csak akkor értesültem róla, mikor beállított hozzám a bőröndjeivel, már pedig ő velem fog lakni. életemben nem láttam még ennyire egy ennyire fölényeskedő alakot, aki alig mutatja meg az igazi érzéseit. rendszerint veszekszünk az olyan kardinális kérdéseken, mint ki vigye ki a szemetet, vagy ki pucolja ki a fürdőt. ellenségek nem vagyunk, barátok sem. még csak most ismerkedtünk meg. nem tudom, hogyan érez irántam. igazság szerint néha félek, hogy egyszer fog és kipaterol a saját lakásomból.
Jellemzők: külső az avi alapján alakítható. belső jellemét nem kötöm meg annyira. talán csak annyit, hogy ne legyen egy anyámasszonykatonája alak. legyen célja az életben, de azt ne erkölcstelenül akarja el érni. viccesnek hiszi magát, de néha túlzásokba esik. nem mintha ez zavarná őt.
Élete: USA- ban született, Washington államban. egész életében nagyszájú volt. bár ezt a rossz tulajdonságával leplezte a zárkózottságát. nem sok mindenkit engedett magához. mindig is kilógott a többiek közül, egyedül érezte magát. annak ellenére is, hogy mindenki vele akart barátkozni. viszonylag fiatalon kiderült a szuperképessége ( alkotóra bízva ), így evidens volt, hogy csatlakozott a bosszúállókhoz. New York-ba költözött, és szállást kapott a S.H.I.E.L.D.- től, természetesen az én lakásomba helyezték ki. a többi része az életének szabadon ki alakítható.
P.b.: alex o'loughlin
Vissza az elejére Go down
Kyle Hobbs
szuperhős
szuperhős
Kyle Hobbs


Hozzászólások száma : 80
Birthday : 1970. Apr. 01.
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 53
Tartózkodási hely : New York

kereslek        Empty
TémanyitásTárgy: Re: kereslek    kereslek        EmptyPént. Nov. 23, 2012 7:03 pm

kereslek        Cyril_Raffaelli_www.kepfeltoltes.hu_

kereslek        Tumblr_mejamtHyB81qif97jo1_500

Név: James „Rand” Randall

Kor: 40-45

Csoport: Ellenség

Kapcsolatotok: a S.H.I.E.L.D.-nél munkatársak és barátok, de egyben vetélytársak is voltak, késöbb azonban már konkurens zsoldosokként tűnt fel Hobbsal szemben. Habár a tisztelet kölcsönös egymás felé, ez sosem akadályozta meg egyikünket sem, hogy a másik vereségére teljesítsük a feladatunkat.

Jellemzők: Képzett katona és harcművész. Maximalista, de nem karrierista. Ténylegesen zsoldos a jelleme, az az akármit elvégez, ha megfizetik. Különleges képessége, hogy a sejtjei az egész teste átalakult valamiféle különleges higanyszerű fémmé, aminek köszönhetően, átlagos fegyverekkel szemben szinte sebezhetetlen, illetve képes akármilyen ember alakját felölteni. egyedül az elemek szélsőséges formája amely komoly veszélyt jelent rá: Ilyen például ha megfagyasztják vagy felolvasztják...

Élete: A S.H.I.E.L.D.-köreiben 12 évet töltött, majd mikor Fury deaktiválta Hobbs csapatát ő távozott elsőként a szervezettől. Képességét, egy Alaszkában szerezte, amikor egy titkos küldetés alatt valamiféle kísérleti sugárfegyver eltalálta. A S.H.I.E.L.D.- elötti életét az alkotóra bízom!

P.b.: Cyril Raffaelli / Daniel Craig


Ha érdekel küldj Pmet!


A hozzászólást Kyle Hobbs összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 31, 2013 3:34 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Georgie Thredson
szuperhős
szuperhős
Georgie Thredson


Hozzászólások száma : 5
Birthday : 1991. Jul. 21.
Join date : 2012. Dec. 05.
Age : 32

kereslek        Empty
TémanyitásTárgy: Re: kereslek    kereslek        EmptyVas. Dec. 09, 2012 11:53 am

kereslek        Tumblr_m8an5iFsxn1rs1qci_large
Név: Meredith Dewan
Kor: 21
Kapcsolatotok: Legjobb barátnők vagyunk már egészen kicsi korunk óta. Mindenben kiállunk egymás mellett, de... Meredith, biztos vagy benne hogy te csak barátságot érzel? Mert nekem van egy olyan érzésem, hogy enyhén ferde hajlamaid kezdenek egyre jobban kibontakozni. De szólj rám, ha csak tévedek és nem így van. Viszont jó lenne tudni, mert néha kellemetlenül érzem magam a közeledben. Nem arról van szó, hogy undorodom tőled, csupán olyan furcsa az egész.
Jellemzők: Amolyan "ami a szívemen az a számon" típus, és nagyon magabiztos, valamint kettőnk közül egyértelműen ő a beszédesebb.
Élete: A fent megadott feltételeket leszámítva a megalkotóra van bízva.
P.b.: Dianna Agron

Megérkezett! *-*


***


kereslek        Tumblr_lksqdexnEN1qablhto1_500
Név: Dr. Benjamin Arden
Kor: 35
Kapcsolatotok: Ben, te pszichopata állat... Emlékszel még arra a lányra öt évvel ezelőttről, akivel megpróbáltál úgy végezni, mint megannyi fiatal nővel? És arra is, hogy mekkora fájdalmat okozott neked? Igen? Akkor biztosan tudod, hogy én vagyok az. De miért is jövök a rizsával? Hiszen újonnan te is New Yorkba költöztél Bostonból és kezd aggasztani, hogy egyre többször látlak. Van egy olyan érzésem, hogy nagy nyomot hagyott benned, amit önvédelemből tettem veled és még mindig nem mondtál le arról, hogy perverz és morbid fantáziád áldozata legyek. Azonban nem árt, ha vigyázol, mert lehet, hogy csak lelkileg tudlak bántalmazni, de ezt a képességet sem szabad alábecsülni. Hiszen emlékszel: mikor legutóbb használtam rajtad a tehetségem, sírva rogytál térdre a szemem láttára.
Jellemzők: Természetétől fogva nem egy kedves jellem, akinek annak ellenére, hogy pszichológus, magának is dühkezelési problémái vannak. Ezt pedig sötét fantáziájának köszönhetően a nőkön vezeti le.
Élete: Azon kívül, amit az előbb megadtam, a múltjából mindent a megalkotóra bízok. Ami a csoportját illeti, vagy civil legyen, vagy pedig ellenség. (Utóbbi szerintem izgalmasabb lenne, mert kiderülne, hogy mégsem lehet olyan könnyen leszámolni vele.)
P.b.: Jonathan Groff
Vissza az elejére Go down
Blanche Lacarte
szuperhős
szuperhős
Blanche Lacarte


Hozzászólások száma : 24
Birthday : 1991. Aug. 12.
Join date : 2012. Dec. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : New York

kereslek        Empty
TémanyitásTárgy: Re: kereslek    kereslek        EmptyKedd Dec. 25, 2012 3:33 am

kereslek        Avalexisble6

Név: Aurélie ______ Gautier
Kor: 21 év
Kapcsolatotok: Legjobb barátnő, fogadott testvér
Jellemzők: Hosszú, barna haj. Kék szemek. Szemei eredetileg barnák voltak, színüket Blanche változtatta meg, és mivel Aurélie-nek az új jobban tetszett, végül így maradt. Elvarázsolt lány, igazi művészlélek. Nagyon tehetségesen rajzol és fest. Kiskora óta komolyan érdeklődik a divattervezés iránt. Életvidám lány. Komolyabb, és megfontoltabb, mint Blanche. Nem szokta faltörő kosnak használni a fejét. Ha nem tudja lebeszélni valami hülyeségről a barátnőjét, hát inkább vele tart. Legalább akkor is mellette lehet és segíthet. Kicsit még mindig kínosan érzi magát, hiszen jószerével egy éve Blanche nyakán él. Sosem akarta, hogy a másik azt higgye, csak ezért barátkozik vele. De persze már azt is megtanulta, hogy Blanche csak megsértődik, ha tiltakozik, így ezt a témát mostanában már nem feszegeti. Most ők jelentik egymásnak a családot. Nem csak barátnők, hanem testvérek is.
Élete: Édesanyja egyedül nevelte fel. 15 éves korában egy lovardában ismerkedett meg Blanche-al, akivel végül jó barátokká váltak. Neki eredetileg semmiféle mutáns képessége nem volt. Miután elkezdtek művészettörténetet tanulni a Sorbonne-on, Blanche a saját erejével technopatává tette Aurélie-t. A lány két napig beteg volt, nem múlt a láza. Valószínűleg a szervezete ez idő alatt dolgozta fel a megtörtént változást. Aurélie később Blanche segítségével kezdte elsajátítani újdonsült képessége használatát. Tanulmányait Blanche szüleinek halálakor szakította félbe. Egy éven át utazgatott barátnőjével, mielőtt New Yorkba jöttek volna. Egyelőre nem tudja, hogy mihez is kezdjen az életével. Egy luxuslakásban laknak Blanche-al. Gyakran jár parkokba és különböző helyekre ahol lerajzol másokat, és egyre jobban szeretne divattervezéssel foglalkozni.
P.b.: Alexis Bledel

Ajánlatos az előtörténetem elolvasása. Sok részlet meg van benne említve Aurélie-val kapcsolatban. Az ott, illetve itt nem említett részletek szabadon kidolgozhatóak.
Ha valakit esetleg meggyőztem, PM-ben jelentkezhet és viheti is. xD
Vissza az elejére Go down
Norah Storm
szuperhős
szuperhős
Norah Storm


Hozzászólások száma : 536
Birthday : 1988. Aug. 24.
Join date : 2012. Jul. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : New York

kereslek        Empty
TémanyitásTárgy: Re: kereslek    kereslek        EmptySzer. Dec. 26, 2012 12:13 am

kereslek        2008-Events-viggo-mortensen-2989342-853-1280_www.kepfeltoltes.hu_

Név: Richard Morgan
Kor: 46
Kapcsolatotok: Ő lenne az én apukám...

Jellemzők: Magas, szőkésbarna hajú, tekintete átható, de kék szemei egyben a szomorúságról is árulkodnak. Arca markáns, mégis barátságos, teste szálkásan izmos.
Barátságos, jó szándékú, önzetlen és segítőkész. Bárkinek, bármi baja, ő szívesen segít és talán épp ezért használják is ki sokan, főleg a munkája terén. Bármi olyanról legyen szó, amit gyorsan kell megcsinálni és ő ért hozzá, biztos, hogy megkérik rá, mert tudják, hogy nem mond nemet és amíg nem sikerül, nem áll le. Ebből a szempontból makacs és kitartó. Ha valamit a fejébe vesz, azt véghez is viszi -azt hiszem, ezt tőle örököltem-, de ettől függetlenül csendes és nehezen nyílik meg. Csak akkor emeli fel a hangját, ha már végképp betelt a pohár, egyébként birka türelmű. Tettei mindig beszédesebbek, mint ő. Ha látványosan átnéz rajtad, pikkel rád. Nem szól, de érezteti, hogy baja van és ez minden téren igaz rá. Az egyetlen személy, akivel valaha is órákig képes volt beszélgetni, az az anyám volt, valamint ő volt az is, akivel utoljára láttam nevetni. Nem tudom, hogy lesz-e olyan valaha, mint régen... beszédes és szórakoztató. Most inkább olyan, mint egy besavanyodott vénember...

Élete: Richard Morgan jó módú családban nevelkedett. Egyetlen nővére van még, de ő valahol Európában él. Szüleik kis korukban elváltak, az anyjukról jó ideje nem hallottak, nagypapi pedig Angliában, azaz odahaza él és a cége ügyeit intézi. Miután Richard Amerikába jött egyetemre, már fiatalon bele szeretett Amberbe -az anyukám-, és el is vette feleségül két év járás után, aminek Amber anyukája nem igazán örült. Mégis a végén boldog párocska lettek, az egyetlen probléma az volt, hogy a kisbaba projekt nem mindig ért boldog véget. Jobban mondva egyszer sikerült a dolog, ennek az eredménye lettem én. Azt hiszem, őszintén mondhatom, hogy boldogok voltak együtt az anyámmal. Persze, emlékszek összezörrenésekre, de ezeknek a vége mindig egy-egy vicces beszólás lett, majd széles mosolyok és puszilgatások. Mindig ámulattal néztem, mennyire tudják szeretni egymást még hosszú évek után is, ám ez egy nap véget ért. Az anyám autóbalesetet szenvedett, apu kifordult önmagából és, bár nem tud róla, de miatta lettem olyan, amilyen. Mivel elég durva idegállapotba került a halálhír után pár perccel, úgy lökött arrébb, hogy én a labor egyik tartályába estem. Na mindegy. Szóval azóta eltávolodtunk egymástól. Külön költöztem -a gazdag nagymaminak köszönhetően saját lakásom van-, és míg én az egyetemet látogatom, ő a laborjában poshad és dolgozik különböző dolgokon. Állandóan kutatgat és már ezen kívül nem is tud mást csinálni. Azt hiszem, elkélne neki valaki, aki kirángatja onnan...

P.b.: Viggo Mortensen
Vissza az elejére Go down
https://marvelworld.hungarianforum.com
Matthew Holmes
bosszúálló
bosszúálló
Matthew Holmes


Hozzászólások száma : 52
Birthday : 1985. Jan. 20.
Join date : 2012. Dec. 11.
Age : 39
Tartózkodási hely : New York, Manhattan

kereslek        Empty
TémanyitásTárgy: Re: kereslek    kereslek        EmptySzer. Dec. 26, 2012 7:56 pm

kereslek        Tumblr_m93qgfz0eJ1rum77go1_500

Név: Joshua Stinson
Kor: 25, de letagadható belőle maximum két év.
Kapcsolatotok: Josh a lakótársam. Mit mondhatnék róla... nemrég költözött be a lakásomba, mert épp kirúgták a családjából. Amikor bejelentkezett a kiadó szobáért, egyből összehaverkodtunk, bár néha szoktunk veszekedni. Legtöbbször a részegeskedései miatt. Szegénykém, sokkal jobban el szokott ázni, mint én. Olyankor vagy rugdosás van, vagy menekülök és az éjszakát a szekrénybe költözve töltöm. Mivel ha részeg, erőszakos és képes agyba-főbe rugdosni. Amúgy jóban vagyunk, főleg, hogy a kollégám is abban a kávézóban, ahol pincérkedem. Tud a különleges képességemről és nem ítél el érte, az átlag emberektől eltérően. És ez jó dolog, nem?
Jellemzők: a srác picivel alacsonyabb nálam, olyan 180 cm magas lehet. Barna hajú, szürkészöld szemű - igen, amikor közel hajolt a képembe, akkor sikerült megfigyelnem, meg amúgy is henceg vele - és kicsit kisportolt is. Belső tulajdonságaiként a segítőkészséget és a humorzsákot tudnám felsorolni, mivel ő a csapat lelke a kávézóban. Amikor ő épp nem dolgozik, akkor mindenki néma kussban teszi a dolgát, de amikor ott van... tőlünk zeng a presszó, annyit röhögünk a viccein. Negatív tulajdonságként a makacsságát tudom említeni. Olyan, mint egy öszvér. Amit elhatároz, azt véghez is viszi - volt, hogy egy ilyen céljáért verték meg a sikátorban és akkor nekem kellett kihúznom a pácból.
Élete: Szegény családba született, és már tizenegy éves korában dolgoznia kellett, hogy beszállhasson a családellátásba. A tanulmányait nem végezte el olyan kitűnően, mint ahogy azt elvárták volna a papáék-mamáék, ezért, amikor megtudták, hogy kirúgták az egyetemről, kidobták a családból. Ekkor zörgetett az én ajtómon, mert az egyik szobám kiadó volt. Kivette a szobát és azóta együtt lakunk, gyakorlatilag testvérekké váltunk (ez az alap sztori, a többi pedig a felhasználó fantáziáján múlik! Smile )
P.b.: Garrett Hedlund
PS.: lehet különleges képessége, ha a felhasználó szeretné! Very Happy
PPS.: gyengéi: allergiás a cicaszőrre.
Vissza az elejére Go down
Alexis Wilkinson
ellenség
ellenség
Alexis Wilkinson


Hozzászólások száma : 12
Birthday : 1989. Oct. 12.
Join date : 2012. Oct. 15.
Age : 34
Tartózkodási hely : Fordulj meg ;)

kereslek        Empty
TémanyitásTárgy: Re: kereslek    kereslek        EmptyHétf. Feb. 25, 2013 11:48 pm

kereslek        Tumblr_m7lkgtpmKe1rq71ks
kereslek        Tumblr_mhb0hy4sRI1ruo1aho1_500
NÉV: Szabadon választott
CSOPORT: shield ügynök/ ellenség
KOR: kb 25-30
KAPCSOLATOTOK: Elég közelről ismerjük egymást. Egy egyéjszakás kalandot tudhatunk magunk mögött. Mély nyomot hagyott bennem khm khm.
JELLEMZŐK: Külső az avatarhoz hűen. Belső...hát, lássuk csak. Vad, szabad szellemű, szeret a saját feje után menni, nem szeret engedelmeskedni, annál inkább szeret viszont parancsolni. Néha kicsit akaratos. Amolyan rosszfiús beütése van, aki szereti kihasználni az adottságait és azt, hog minden nő a lába előtt hever, amint csettint egyet.
ÉLETE:
Ha shield ügynök: Mit sem tud a munkámról. Én sem az övéről. Egy bárban találkoztunk, ahol elmesélte, hogy csonka családban nőtt fel, az apját megölték, aki shield ügynök volt szintén. Van egy húga, akiről szinte semmit sem tud, mert az ország másik felében lakik a nagyszülőkkel, hátha ott kevesebb bajt kever.
Két éve nem is találkoztunk, de most felhívott. Vajon mit akar?
Ha ellenség: Bérgyilkos. Az egyik legjobb. A munkánknak köszönhetően találkoztunk egyszer, még úgy két évvel ezelőtt, amikor egy igen forró és felejthetetlen éjszakát töltöttünk együtt. A minap felhívott. Találkozni akar. Az, hogy mi lesz ezután, majd kiderül. Wink
P.B.: Stephen Amell/ Bradley Cooper

MEGJÖTT *-*
Vissza az elejére Go down
Blanche Lacarte
szuperhős
szuperhős
Blanche Lacarte


Hozzászólások száma : 24
Birthday : 1991. Aug. 12.
Join date : 2012. Dec. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : New York

kereslek        Empty
TémanyitásTárgy: Re: kereslek    kereslek        EmptyHétf. Márc. 04, 2013 1:19 am

kereslek        Tumblr_m5qxomv3rn1rqkf12

Név: Szabadon választható
Kor: 30
Kapcsolatotok: Régi ismerős, apja egykori üzlettársának fia. Egy egyéjszakás kalandunk is volt, ám én az elvem miatt, miszerint a saját társadalmi körömből származóval az életben nem fogok járni, nem akartam tőle semmi mást Rolling Eyes Nem biztos, hogy ezt olyan jó néven vette...
Jellemzők: külső, hát hűen az avatarhoz. A belső pedig... célorientált. Impulzív. Paranoiás. Hangulatember, de nagyon. Ha akar valamit, azt megszerzi. Aki pedig az útjába áll, nos azon könyörtelenül átgázol. Az ügyeiben minden eszközt bevet, olyat is, ami egyáltalán nem megengedett. Nem ritka, hogy bizonyos tanúk rejtélyes eltűnését ő maga intézi.
Élete: Gazdag család egyetlen gyerme. Jogot végzett. Jelenleg védőügyvédként tevékenykedik. Komoly alvilági kapcsolatokkal rendelkezik. Nem egy igazi nehézsúlyú bűnöző kerülte el jól megérdemelt büntetését, hála neki. Nem egy gyilkosság szárad már az ő lelkén is, de általában nem mocskolja be a kezét. Mindig van egy-két erre a célra rendszeresített embere. Eléggé befolyásos.
P.b.: Matt Cohen
Vissza az elejére Go down
Kyle Hobbs
szuperhős
szuperhős
Kyle Hobbs


Hozzászólások száma : 80
Birthday : 1970. Apr. 01.
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 53
Tartózkodási hely : New York

kereslek        Empty
TémanyitásTárgy: Re: kereslek    kereslek        EmptyCsüt. Márc. 07, 2013 2:25 am

kereslek        Sean_Connery_www.kepfeltoltes.hu_

Név: Edward Hobbs

Kor: 66-68

Kapcsolatotok: Mint apa és fia… habár egy kicsit neheztel Kyle-ra mert az még mindig nem áldotta meg őt egy unokával, sőt még megházasodni nem hajlandó. Ezt apró csipkelődésekkel folyton tudtára is adja Kyle-nak ha beszélnek.

Jellemzők: Hatvanas évei vége felé járó, de meglehetősen fitt jó kondiban lévő emberről van szó, aki remekül veszi a felmerülő akadályokat, legyen az fizikai akár szellemi. Művelt és rendkívül jó ízléssel rendelkezik. Alapvetően kedves, humoros és jó emberismerő.

Élete:
Ha civil:
A Brit titkosszolgálathoz tartozott egykoron, bár erről még a saját családja sem tud semmit. Mára nyugalmazott. Feleségét Lilly-t(Kyle anyját) 21 évesen ismerte meg és még abban az évben össze is házasodtak. Felesége azonban tavaly év elején elhunyt, midőn egyedül maradt az országban. Végül lerázva magáról a gyász szörnyű súlyát, Amerikába indul, hogy felkeresse fiát.

Ha Ex-ügynök:
A Brit titkosszolgálathoz tartozott egykoron, bár erről még a saját családja sem tud semmit. Mára nyugalmazott. Feleségét Lilly-t(Kyle anyját) 21 évesen ismerte meg és még abban az évben össze is házasodtak. Felesége azonban tavaly év elején elhunyt, midőn egyedül maradt az országban. Szolgálati éveinek minőségére való tekintettel elfogadták a kérelmét miszerint elláthatja a S.H.I.E.L.D. és a Brit titkosszolgálat közötti összekötő tiszt szerepét. Midőn, hogy a S.H.I.E.L.D.-et megszüntették, továbbra is New Yorkban maradt, egyrészt, mert érzi, hogy az ügynökség megszüntetése a lehető legnagyobb hiba volt, másrészt pedig így közel lehet fiához.

P.b.: Sean Connery


A hozzászólást Kyle Hobbs összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 13, 2013 3:18 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Andrei Volkonov
ellenség
ellenség
Andrei Volkonov


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Mar. 04.

kereslek        Empty
TémanyitásTárgy: Re: kereslek    kereslek        EmptySzomb. Márc. 16, 2013 6:10 pm

NÉV: ____________ Ramírez (?)
CSOPORT: bosszúálló/szuperhős/ellenség (rég elszakadtunk egymástól, ráadásul szerintem még a bevásárló listája is top secret minősítésben van, szóval nem tudom miként alakult az élete)
KOR: 25 és 30 közt lehet valahol
KAPCSOLATOTOK: khmm... leginkább felette bonyolult. Mondjuk úgy: sokkal tartozom neki.
JELLEMZŐK: elég régen futottunk utoljára össze személyesen, így biztosat nem mondhatok, csak azt, milyen volt. Meglehetősen... önálló személyiség, és akkor még finoman fogalmaztam. Elvileg a brazil titkosszolgálat ügynöke és századosnak vallotta magát, de leteszem a nagy esküt, hogy sosem vett részt a hadsereg kiképzésnek nevezett agymosásában. Rendkívül intelligens, képzett, vérprofi persze, de megvan benne a kreativitás és a humor is. Ez utóbbival volt szerencsém ismeretséget kötni... Temperamentumos, forróvérű lány, akit nehéz irányítani és tapasztalataim szerint nehéz a bizalmába férkőzni is. Hihetetlen szemérmetlenséggel és pókerarccal tud hazudni. Következetesen Ramírez századosnak vallotta magát ismeretségünk alatt, de azt sem tudom, ez tényleg valóban az igazi vezetékneve-e? Keresztnév meg... Bianca, Naomi, Maria, Vanessa, Miranda, Candy... és ezek csak azok, amiket a jelenlétemben is használt. Amit biztosan tudok még, hogy első rangú capoeirás és hogy élesebb a nyelve ha felingerlik, mint a legjobb Bowie kések...
ÉLETE: tulajdonképpen összes ismeretségünk két hétre korlátozódik, de az mindkettőnk életének új irányvonalat adott. A hölgyemény elméletileg, a mi tudtunkkal a brazíl titkosszolgálat embere volt, aki egy Dél-amerikai akcióban volt helyi vezetőként a segítségünkre. Akkor még ember voltam, egyszerű, gyenge ember. Ramírez is tudtommal. És akkoriban még teljesen élt a feleségem is. Na persze jó katona módjára, ahány állomáshely, annyi szerető, nem vettem ezt a házastársi hűség dolgot túl komolyan. Tetszett a lány, gondoltam egy könnyed kikapcsolódás erejéig egymásba gabaolydhatunk, mielőtt vissza kell mennem Tatjanához az akció után, semmi komolyabb persze. Elutasított, bár nem nagy lelkesedéssel, így nem hagytam fel az ostrommal. Végül úgy tűnt kötélnek áll. Egy hosszadalmasabb teniszezés után egy kis motelbe mentünk. Felajánlotta hogy kever néhány italt, átengedve az első zuhany lehetőségét nekem. Aztán rám zárta az ajtót... Mire sikerült kimásznom az istenverte fürdőablakon (egy acélszerkezetes ajtót én sem tudok berúgni) már távozott, csak éppen a ruháimmal együtt. Viszonylag kellemetlen dolog anyaszült meztelenül végigsétálni Caracason, ráadásul a titkos akciót sem veszélyeztetve le se üthettem senkit a gönceiért. Néhány lepattant kültelki punk szánt meg és adott egy öltözetre valót. Nem tudom elmondani menyire röhögötek az embereim, meg persze a nő is, mikor visszatértem a szállodába egy '70-es évekbeli hippi és egy glam rock zenész elegyeként. Rózsaszín tornacsukák, egymással harmonizáló neonzöld és világoskék alapon micimackós zoknik, egy nagyjából 200 helyen szakadt trapézgatya, katonai derékszíj, szivárványszínű póló (spanyol felirata szerint én is támogatom a melegek házasságát), ujjatlan farmerdzseki, motoros kesztyűk és egy csillag alakú, rózsaszín lencsés, lila keretes napszemüveg... A maga utánozhatatlan stílusában, igencsak felvágott nyelvével még egyszer elmagyarázta, hogy a "nem" jelentése, az bizony "nem". Kifejezetten azt hittem helyben megfojtom. De nem így lett. Az akció során láttuk az embereink jó részét elhullani. Mikor felrobbantottuk a biológiai fegyvereket, ő is kapott egy jó adagot a gázból, ami mindannyiunk sejtbiológiáját átalakította. Nem tudom benne mit váltott ki, de erős a gyanúm, nem maradt ember. Legalábbis a százharminc kilós Tyuhagin őrmester fél kézben hozta ki a komplexumból, mint egy neveletlen kismacskát. Ami azt illeti engem is. Öt embert mentett meg aznap és én, mielőtt végleg elvesztettem az eszméletem azt ígértem neki, ötször kérhet tőlem bármit. Akármit. Kérdések és kétségek nélkül meg fogom tenni. A hírek szerint végül meghalt a komplexumban, de én már tudom, hogy nem így van. Miután elhagytam a titkosszolgálat kötelékét megkeresett egyszer egy levélben. Csak az aktuális célpontom neve volt benne és egy rövid mondat: "Hagyd futni a kedvemért. Ramírez" Leakadtam a célpontról, sőt a megbízómat is kivágtam 86. emeletről. Nem tduom mi van veled galamocska, de érzem a csontjaimban: még összefutunk egy párszor...
P.B.: Kelly Overton a javaslatom, de igazából nem kötöm meg, lényegében a megalkotó választhat

Igazán örülnék, ha megalkotná valaki nekem őt Smile Aktivításomra nem lesz panasza Very Happy

kereslek        13887922_ori
Volkonov és Ramírez (amennyiben Kelly Overton persze a pb Smile )
Vissza az elejére Go down
Peter Parker
szuperhős
szuperhős
Peter Parker


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2012. Jul. 28.
Tartózkodási hely : NYC

kereslek        Empty
TémanyitásTárgy: Re: kereslek    kereslek        EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 9:03 pm

Név: Gwen Stacy
Csoport: Civil
Kor: egyidős velem Rolling Eyes
Jellemzők: Hát, igazából A csodálatos Pókember című film alapján, szóval, akit érdekel, legnkább ez adhat neki támpontot, thát a filmbéli karakterénk jelleme a fontos itt is.
Élete: Na, itt igazából arra gondoltam, hogy a kedves vállalkozóra bízom a dolgot, (persze azért örülnék, ha megírná, hogyan döntött Smile ) miszerint meddig szeretné megírni a karaktert. Ha a jelentkező itt szeretné kijátszani a kapcsolat kialakulását (plusz a titkom megtudását), nem állok az útjába viszont arra sem mondok nemet, ha az alkotója onnan szeretné folytatni a kari életét, ahol A csodálatos Pókember című film abbahagyta, így tehát értelemszerűen minden dolgot, ami addig történt, azt beleírja a karakterlapba.
Kapcsolat: a szerelmem *-*
Pb.: a filmhez hűen persze (Emma Stone)

P.S.: Nagyon örülnék, ha megérkezne, kulcsfontosságú Petey életében, és a falmászó már nagyon hiányolja szíve hölgyét. *-*

Már itt is van, legnagyobb örömömre! *-*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




kereslek        Empty
TémanyitásTárgy: Re: kereslek    kereslek        EmptySzer. Ápr. 10, 2013 10:24 pm

kereslek        Tumblr_mkyw07UlPK1s30gcpo1_500

NÉV: Szabadon választott törpe név
KOR: 3500+
KAPCSOLATOTOK: Az édesapám, mentorom, mindenem. Ha már anyám csak az arany érdekli...
JELLEMZŐK: Aprócska, olyan egy méter húsz centis lehet, hosszú fekete dróthaj, drótszakáll. A törpék között kimondottan vonzónak minősül. Kemény férfi, aki mérhetetlenül szigorú képpel képes nézni bárkit, viszont ha a jó oldalára kerülnek, akkor van olyan hűséges mint az istenség leánya. Mestere a bányászatnak, az ékszer- és fegyverkovácsolásnak, de amiben igazán kiemelkedik az törpemágia.
ÉLETE: Életében vájárkodásra volt ítélve, de megcsinálta a szerencséjét, mikor mestermunkáját megalkotta, a Brisingament. Frejya érdeklődésének középpontjába került, aki felajánlotta, hogy gyermekeket szül neki, az ékszerért cserébe.
Három leányuk lett, de csak a legkisebb, Sigyn ütött az anyjára. Talán ezért is ő az apja szeme fénye. Helyet kapott Vanaheimben, ahol aztán a mágiával és a kovácsolással foglalkozott tovább. Valamint leányai terelgetésével.
Most, hogy Sigyn útnak akar eredni bosszút állni, ő is az emberek világába kíván menni.
P.B.: Richard Armitage

Vissza az elejére Go down
Nicolas Gremmer
ellenség
ellenség
Nicolas Gremmer


Hozzászólások száma : 41
Birthday : 1979. Sep. 14.
Join date : 2012. Oct. 10.
Age : 44
Tartózkodási hely : Ahol kell!

kereslek        Empty
TémanyitásTárgy: Re: kereslek    kereslek        EmptyCsüt. Május 16, 2013 8:50 pm

kereslek        Tumblr_m3cdqwMQM21qbhhcdo1_500

Név: Thaddeus Ross (Tábornok)

Kor: 63
Kapcsolatotok: Hát ő az a kedves ember aki, bezáratta Gremmert 17 évesen, gondolván, hogy majd kikísérleteznek belőle majd egy hadsereg számára hasznos fegyvert. Hogy Ross mit gondol Gremmerről? kb semmit, hiszen úgy tudja meghalt. Hogy Gremmer mi képpen vélekedik? Nagyon nagyon lassú és fájdalmas halál szán neki…

Jellemzők: Hát, aki látta a Hulk filmet, esetleg a képregényeket ismeri, annak nem okoz gondot, aki nem annak a következőt tudom mondani: Külsőleg, mint ahogy a P.B. is mutatja idős, de nem vén katona. Ami a belső jellemzőket illeti? Kemény, hidegszámító és rendkívül kíméletlen, ha arról van szó. Mindent feláldozott a karrierjéért, még a saját családját is képes volt háttérbe szorítani.

Élete: Nos… Szintén a filmet, vagy a képregényt tudom ajánlani, vagy a wikit! Very Happy
P.b.:William Hurt


Nagyon szeretném ha valaki megalkotná, komoly tervem van vele, s családjával!
Vissza az elejére Go down
Emilia Tanner
szuperhős
szuperhős
Emilia Tanner


Hozzászólások száma : 66
Birthday : 1993. Jun. 19.
Join date : 2012. Oct. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : New York

kereslek        Empty
TémanyitásTárgy: Re: kereslek    kereslek        EmptyCsüt. Május 30, 2013 2:14 pm

Név: ___ Kristine -szabadon választható a vezetéknév!
Álnév: Ördöglány
Kora: Huszas éveiben jár
Csoport: ellenség
Kapcsolatotok: Nem utálom. Nem. Ám, mivel állandóan megpróbál az embereknek keresztbe tenni, és az életemet elvenni, nos, fogalmazzunk úgy, hogy… nem a puszipajtásom. Ezeken kívül amúgy Nekem semmi bajom Vele… ám fordítva már nem ez a helyzet. Hogy miért? Arról kérdezzétek meg őt…
Jellemzők: Körülbelül 164 centi magas, vékony lány, aki szereti megmutatni a világnak, mije is van. Inkább a lazább, többet mutató ruhákat szereti. Imádja sminkelni magát, látszik rajta, hogy nagyon ad a külsőre. Hát… mit is mondjak még? Szöges ellentétem. Szőke hajával, mely tépett, a válláig ér, és kék szemeivel már eleve. Na meg a belső. Nem azt mondom, hogy nincsen benne jó. Dehogy. Mindenkiben van. Benne azonban több rossz van, mely sajnos elnyomja a maradék jót. Eléggé nagyképű, makacs teremtés, aki soha nem adja fel az álmait, könnyű felidegesíteni, ekkor pedig jaj annak, aki körülötte van! Nem szokott senkivel törődni, és eddig legalább is mindig azt tartotta szem előtt, neki mi jó. Nem szeretek rossz dolgokat mondani senkiről, és hiszem, hogy ő benne még ott van a jó, mely csak arra vár, hogy valaki a felszínre hozza. Nem tudom, mit élhetett át előző életében, a kísérlet előtt, hogy ilyen lett, de az biztos, hogy ha egy percre engedné magát, hogy segítsek neki, mindent megtennék annak érdekében, hogy Kristine ismét a jó oldalon legyen. Ám, erre vajmi kevés az esély...

Élete: Nem sok mindent tudok az életéről. A mutációját is onnét tudom csak, hogy Eric nyomozó barátomnak sikerült kiderítenie, mi is történt vele pontosan. Gerald valahogyan megfűzte Kristine-t, hogy menjen bele egy kísérletbe. A kísérlet során beadták a lánynak a maradék vérmintámat, melyet a szervezete nem bírt ki, és meghalt. Ám ő sem maradt örökre halott. Valószínűleg borzasztóan rossz dolgokat tehetett életében, mert az Ördög a szolgájává tette, erővel ruházta fel, és még több gonoszsággal. Kristine további életéről nem sokat tudok, csak annyit, hogy amikor lehet, ő megpróbál megölni –az okát nem tudom, miért –és bárhol bukkan fel, ott mindig baj történik.
P.b.: Elisha Cuthbert

Bármit lehet változtatni a karakterlapon, a lényeg annyi csak, hogy az Ördög szolgája legyen, és gyűlölje tiszta szívből Angyallányt, melynek az okát szegény lány talán soha nem tudja meg. Várom a kíváncsi jelentkezőket PÜ-ben! Wink


Megérkezett az én drágaszágom!
Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





kereslek        Empty
TémanyitásTárgy: Re: kereslek    kereslek        Empty

Vissza az elejére Go down
 
kereslek
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MARVEL WORLD :: ::karakterek:: :: kellékek-
Ugrás: