MARVEL WORLD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MARVEL WORLD FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 kereslek

Go down 
+15
Blanche Lacarte
Georgie Thredson
Kyle Hobbs
Grace Halding
Hadley Cobb
Jonah Gregory Swanson
Emilia Tanner
Raven Darkholme
Anise Morgen
Clint Barton
Pepper Potts
Nicolas Gremmer
Gabriel Brooks
Ginevra Colombus
Norah Storm
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Emilia Tanner
szuperhős
szuperhős
Emilia Tanner


Hozzászólások száma : 66
Birthday : 1993. Jun. 19.
Join date : 2012. Oct. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : New York

kereslek        - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kereslek   kereslek        - Page 2 EmptySzomb. Júl. 27, 2013 1:56 pm

KERESLEK (1/3)
Név: Gerald ____ -->válaszható vezetéknév!

Kor: Több, mint 45 év.

Csoport: ellenség

Kapcsolatotok: Az ellenségem. Én se bírom őt, és ő sem engem.

Jellemzők: Középmagas, 170 centi körül lehet. Bőre világos színű, haja őszes, szemüveget hord. Ha valaki meglátja, általában a rajta virító fehér köpeny szúrja ki szemét legelsőnek. Más ruhát eddig még nem láttam rajta, mely nem is csoda, hisz általában olyan helyen találkozunk, ahol kísérleti dolgok vannak, ezek miatt pedig a köpenyt muszáj hordania. Meg azért, hogy mindenki tudja, akivel találkozik, hogy ő egy „tudós”. Jellemileg nem nagyon ismerem, de nagyon nem is tervezem közelebbi megismerését. Annyit tudok róla, hogy egy gerinctelen, kétszínű alak. Mindenkinek adja a szépet és jót, ám ha megfordulsz, orvul hátba döf. Imádja felsőbbrendűnek képzelni magát, olyannak, mint a legnagyobb tudós a világon, aki mindenek fölött áll. Ez persze nem igaz, és noha mélyen megsértődik, ha ezt a szemébe mondod, és számíthatsz is visszavágására, mégis megpróbál megtenni mindent annak érdekében, hogy ezt bebizonyítsa. Hogy ő az Istenek és a többi, erősebb lény felett áll mentálisan, és sokkal többet ér, mint ők. Agyilag értve, persze. Közelharcba soha nem bonyolódna, sőt, semmiféle harcba nem. Ha jobban belegondolok, mindig mikor valami baj történt, megfutamodott, akár egy kisnyúl. Mit is mondhatnék még róla? Nem törődik senkivel, legyen az gyerek vagy nő, bárkit képes volna a kísérleteire felhasználni, nem érdekelve, hogy lehet, az az alany TÉNYLEGES halálával járna. Azért mondom ezt, mert Gerald által született meg Ördöglány is, akinél ez a tényleges halál szó csak pár másodpercig volt fellelhető. Ezek mellé azonban nagyon intelligens, karizmatikus, logikus, agyafúrt, jó manipuláló és ravasz is. Tudja, mit miért tesz, és noha nem biztos, hogy azt az orrodra is köti, de biztos lehetsz benne, van értelme és logikája annak, amit csinál. Titokzatos. A múltjáról senki nem tud semmit. Se az emberei, se mások. Egy kissé még talán őrült is. Igen. Jah, és persze nem felejt. Semmit. Ha segítettél neki, ha meg keresztbe tettél terveinek… nos, akkor számíthatsz rá, hogy szép lassan fel fog bukkanni, és hidd el, nem fogsz neki örülni…

Élete: Semmit nem tudok róla. Se családjáról, se arról, van e testvére. Régebben még neki dolgozott, az ő cégének egy Anett nevű nő, aki nekem később elárulta, hogy gyakran fordult az alkoholba, azt, hogy miért, azonban senki nem tudja. Még az F.B.I. sem képes ezt kideríteni. Geraldról először egy üzem felrobbanásánál hallottam a tévében, mikor több mint ötven ember veszítette életét a katasztrófában. Bíróságra is került az ügy, ám mégis megúszta az a szemétláda a büntetést. És, még felelnie sem kellett érte! Csupán egy kis pénzbírság volt a büntetése. Miután Angyallány lettem, és mindenféle hírek kezdett el rólam szálingózni, Gerald egyből figyelmét rám fordította. Eredeti terve az volt, mivel már több mint öt éve nem állt elő semmiféle tudományos felfedezéssel, és meg akarták tőle vonni a támogatást a kísérleteihez, hogy elkap engem, majd előadja az egészet úgy, hogy ő miatta élek én, és vagyok olyan, amilyen. Mert az ő keze munkája vagyok. Terve első része sikerült, ugyanis én buta, miután szüleimet elrabolta, a megmentésükre siettem, ahol Gerald már várt engem. Terve további fázisában, a kísérletezés rajtam, is tervei között szerepelt, azonban csak a vérlevételig tudott -hál istennek -eljutni. Terve ugyanis nem sikerült hála Anettnek, aki mihelyst megtudta, mi valódi célja Geraldnak velem, ellenállt neki, és megpróbálta meggyőzni őt, hogy ez nem jó ötlet. Gerald eztán Anettet kirúgta a cégtől, a lány pedig visszavágva neki, később kiszabadított, és segített kijutnom az épületből. Megszöktünk, majd összefutottunk az F.B.I.-os ügynökkel, Erickkel, akinek Anett mindent elmondott Gerald terveiről, hogy mit akar velem, satöbbi. Együtt sikerült legyőznünk Geraldot, az ő által létrehozott „teremtményeket”, és sikerült kiszabadítani a szüleimet is. Gerald börtönbe került, mi meg megnyugodtunk. Egy időre. Később azonban ismét találkoztunk, ám, most nem egyedül volt. Vele volt Ördöglány, akit ő teremtett meg az én véremet beadva neki, és akit azzal bízott meg, hogy kapjon el engem. Kísérletezni akart rajtam, a lány azonban megölni szeretett volna. Teljesen manipulálta Ördöglányt addig, míg én észhez nem térítettem, hogy ez nem helyes, hogy mi Gerald valódi szándéka velem és vele. Hogy csupán kihasználja őt a saját céljaira. Ördöglány fellázadt ellene, majd Gerald ismét eltűnt mindenki szeme elől. Immáron egy éve nem tudunk semmit róla. Se a S.H.I.E.L.D., se az F.B.I. Vajon merre lehet? És miféle tervet sző? Mert, hogy nem felejtett el engem, abban is biztos vagyok…

P.b.: Bárki, aki a karakterleíráshoz hasonlít.
Vissza az elejére Go down
Emilia Tanner
szuperhős
szuperhős
Emilia Tanner


Hozzászólások száma : 66
Birthday : 1993. Jun. 19.
Join date : 2012. Oct. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : New York

kereslek        - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kereslek   kereslek        - Page 2 EmptySzomb. Júl. 27, 2013 7:48 pm

KERESLEK (2/3)


kereslek        - Page 2 Tumblr_mp4s2qjOJV1s6zqgfo1_500


Név: Eric ___  -->vezetéknév nála is választható!

Kor: 33 év

Csoport: ügynök (F.B.I.)

Kapcsolat: A barátom. Mindenben segít, amiben csak kell, és ezt viszonzom is.

Jellemzők: Rövid, barna haja van, magassága 170 centi körül lehet. Az biztos, hogy jóval magasabb nálam. Bőre világos színű. Kedves, udvarias, segítőkész, vicces és okos férfi, aki a munkájának él teljes odaadással, mert szereti ezt csinálni. Később majd szeretne családot alapítani, egyelőre azonban nem találta meg a nagy Ő-t. Szavatartó, hűséges típus, imádja a gyerekeket, és ha nem dolgozik, állandóan bohóckodik. Ha azonban munka van, azt komolyan veszi, és minden döntését alaposan átgondolja. Ám, ennek így is kell lennie, hiszen az ügynökök közül ő az egyik legjobb, már-már B osztályú. A főnöke állandóan elégedett vele, ennek ellenére azonban még nem került fentebb a ranglétrán, melyre ő mindig azt mondja, hogy „nem kell elsietni azt, van idő bőven.” Így átgondolva a dolgot, Eric szerintem nem is tervezi, hogy az F.B.I. feje legyen. Neki elég az is, ha egy ügynök lehet, a sok közül. Hisz mindig is ez volt a vágya. Megmenteni az ártatlanokat. A pozíció számára szerintem teljesen lényegtelen.

Élete: 1981 decemberében született egy középosztálybeli családban. Állítólag jó gyerekkora volt, arról, van e testvére, semmit nem tudok. Életében mindig is a maximumra törekedett, ám nem annyira, hogy teljesen kifárassza magát. Mindig tudta, mikor kell „megállj!”-t parancsolnia magának, nehogy túlterhelődjön. Mikor általános iskolás volt –ezt elmondta nekem –látta, hogy a nagyok állandóan bántanak egy alsóst. Egyszer megunta, és odament segíteni szegénynek. A nagyok persze nem örültek neki, és bántani is akarták, ám Eric barátai odamentek hozzá, és együtt legyőzték a felsősök hatalmát. Eric az alsós kisfiúhoz lépett, majd megkérdezte, jól van e, mire az bólintott, és megkérdezte, miért segített neki. Eric csak annyit válaszolt, hogy azért, mert nem szereti, ha valaki másokat terrorizál. Így kezdődött el Eric útja, melyen kitűzte maga elé, hogy megvédi az ártatlanokat, és az igazságért fog harcolni. Többször került bajba e miatt, és nem egyszer meg is verték, ám ő soha nem adta fel, és szerintem soha nem is fogja. Mert bármi történjék, ő erre a célra tette fel életét, hogy megvédje az ártatlanokat, az elesetteket. Eric már úgy tudom, általános iskolában rendőr akart lenni, álma pedig beteljesülni látszott, mikor bekerült a Rendőr Akadémiára, melyet kitűnő átlaggal végzett el. Egy akciója során ismerkedett meg az egyik, mostani F.B.I.-os barátjával, aki, miután megtudta, hogy Eric emberek életét akarja megmenteni, ráadásul nagyon jó rendőr volt, és az akció alatt is bizonyította, hogy ő már felkészült a tovább lépésre, beajánlotta őt a főnökénél. Miután végigment a kiképzőpályákon, és nagyon jó eredménnyel zárt, fel is vették az F.B.I.-osok közé. Eric-kel először a rendőrségen találkoztam New Yorkban, mikor is hazaérve a suliból láttam, hogy a lakásunk ajtaja fel van feszítve, és hogy minden össze van törve és dobálva a lakás minden egyes pontján. Anyunak ekkor éppen itthon kellett volna tartózkodnia, mert szabadnapos volt, ám ő nem volt otthon. Felhívtam a legjobb barátnőjét, aki éppen az óvodában volt, hogy nem ment e be véletlenül, ám ő tagadta, hogy ma találkozott volna vele. Eztán apám titkárnőjét is felhívtam, aki szerint apát fél órája elengedték, mert a tárgyalás le lett fújva. Éreztem, hogy baj van. Eltűntek. Ekkor érkezett meg a rendőrség. Bevittek az őrsre kihallgatni. Később kiderült, hogy valaki felhívta őket, és bejelentette a rablótámadást, így siettek ki a helyszínre. Pont akkor, mikor én ott voltam. Eric kapta meg az ügyemet, hogy hallgasson ki. Eric ügynök. Én elmondtam Angyallányon kívül mindent, hogy nem tudok semmit, csak hazamentem, és ezt láttam, és hogy inkább a szüleimet keresnék, mintsem engem hallgatnának ki. Bezártak fél napra, majd valaki letette értem az óvadékot. Anett volt, Gerald asszisztense. Vagyis, ekkor már csak a VOLT asszisztense. Eric-et kíváncsivá tette ez az ügy, majd nyomozni kezdett utánam, és Gerald után. A főnökétől engedélyt akart kérni, hogy átnézhesse Gerald laborját, az azonban nem adta meg neki az engedélyt. Eric eztán a saját szakállára nyomozásba kezdett, kiderítette, hogy Gerald nem teljesen makulátlan, később pedig ismét összehozott minket a sors, ahol Anett elmondott neki mindent, amit Geraldról tud, és a terveiről. Eric támogatta a „buktassuk le Gerald-ot” tervet, azonban hárman nem tűntünk túl erősnek ellene, és szörnyei ellen, melyeket olyan emberekből alkotott vérmintám segítségével, akik vagy nyomorékok voltak, és inkább a halált választották, vagy esetleg nem voltak teljesen tisztában azzal, mi folyik körülöttük, és könnyedén lehetett őket manipulálni. Igen, a mentálisan sérült emberekre gondolok. Mivel az akció érdekében kénytelen voltam erőmet használni, Eric-nek elmondtam, mi vagyok, és harcba szálltunk a gonosz ellen. Eric-et szerintem az, hogy én vagyok Angyallány, abszolút nem zavarta. Sőt, később megköszönte ő is és a főnöke is a segítségemet, és a szavukat adták, hogy nem fogják elárulni a titkomat. Sőt, ha bárki meggyanúsítana, ők majd elintéznek mindent. Eric megígérte, hogy ha bárki után szeretnék információt szerezni, vagy esetleg menedékhely kellene, majd ő segíteni fog, még ha így át is kell hágnia egy-két szabályt.

P.b.: Chris Pine, vagy egy olyan színész, akire illik a karakterleírás!

Megjegyzés: Eric eredetileg NEM S.H.I.E.L.D. ügynök, és ha ez probléma, beleírhatja a készítő az adatlapjába, hogy, tegyük fel Eric-et a főnöke megbízta, hogy a S.H.I.E.L.D.-nek dolgozzon, tegyük fel fél évig, oldjon meg ügyeket, vagy hasonló. Vagy akár, „kémkedés” is lehet, hogy megtudják, a S.H.I.E.L.D. nem pályázik e az F.B.I. adataira, vagy hasonlók. Ez úgyis csak akkor lesz fontos, ha problémát jelent Eric munkahelyi hovatartozása.
Vissza az elejére Go down
Emilia Tanner
szuperhős
szuperhős
Emilia Tanner


Hozzászólások száma : 66
Birthday : 1993. Jun. 19.
Join date : 2012. Oct. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : New York

kereslek        - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kereslek   kereslek        - Page 2 EmptyVas. Júl. 28, 2013 7:49 pm

KERESLEK (3/3)


kereslek        - Page 2 Tumblr_m1n3wk60cV1r5g0hto1_500

Név: Anett ___ -->Szabadon választható vezetéknév!

Kor: 30 év

Csoport: civilek

Kapcsolat: Nagyon jó barátom, rá is számíthatok a bajban, akár Eric-re.

Jellemzők: Napbarnított bőre természeténél fogva ilyen, világosbarna haja van, mely a háta közepéig ér, szemei kékek. 165 centi körül lehet, vékony testalkata van, sminket csak vékonyan szokott használni. Megvan mindenhol mindene, ami egy nőnek kell, ám ezeket általában nem hangsúlyozza ki, mert nem ezekkel az érdemeivel akar érvényesülni sehol sem. Nagyon kedves, okos, intelligens, visszafogott nő, aki imádja a kutatásokat, legyen szó elméleti fázisról vagy a megalkotásról. Szeret hülyéskedni, ám csak egy bizonyos szintig, munkája során azonban ezt a magatartást nem fogadja el senkitől. Nyugodt nő, akit eddig csupán egyszer láttam kiborulni. Az sem kiborulás volt, inkább kétségbeesés és elkeseredettség. Makacs és kitartó, ő az a típus, akit ha kirúgnak az ajtón, bemászik az ablakon. Nem bírja az igazságtalanságot –akár csak Eric –és általában mindig kimondja azt, amit gondol, legyen szó akár egy rossz ruháról, vagy esetleg egy elrontott kutatási eredményről, melyet nem szívesen szokott beismerni, főleg, ha az ő munkája volt. Az, hogy kinek hogy mondja el az igazat, a személytől függ, akit szeret, annak finomabban mondja el, akit nem, annak odalöki a teljes igazságot. Nem flegma, ám ha valaki bunkóskodik vele, azt megjegyzi, és néhány kisebb-nagyobb visszaszólásra számíthatsz is az ő részéről. Persze ha bocsánatot kérsz tőle, és bebizonyítod, hogy megbántad bűnödet, akkor –TALÁN! –megbocsát. Megfontolt, türelmes, és óvatos az emberekkel. Néhányan már sikeresen átvágták élete során, így óvakodik az újbóli meglepetésektől. Egy bizonyos szinten burkot tart maga körül, hogy teljesen senki se ismerje ki, így megkímélve magát a csalódásoktól, melyet embertársaitól szerezhet. Még én sem és Eric sem ismerjük igazából mélyebben. Mi is csupán a felszínét ismerjük, de, hogy valójában ő milyen, nem tudjuk. A kutatás az élete, és bele sem mer gondol mi volna, ha egy nap már többé nem csinálhatná ezt. Imádja az állatokat -főleg a kutyákat-, a fagyit, és –mint már említettem –a munkáját, vagyis a kutatást. Kérdeztem már a szerelemről, volt e neki valakije, ám erről a témáról nem nagyon szeret beszélni, mindig idegessé válik, és más témáról akar beszélgetni, így inkább nem is szoktam felhozni neki. Talán volt egy fiúja, aki dobta?

Élete: Azt, mikor, hol, milyen családban született (a többiről nem is beszélve) nem tudom, mert eddig még mikor összefutottunk, soha nem volt alkalmam megkérdezni, annyira elcsevegtünk más dolgokról. Legelőször a rendőrségen találkoztunk, ahol letette értem az óvadékot, majd, miután kihozott, elmondott mindent magáról. Elmondta, hogy tudja, mi vagyok, és hogy ő Gerald (aki elkapott engem) egyik legjobb asszisztense, akit az említett személy nem is olyan rég kirúgott, mert megemlítette neki, hogy nem olyan jó ötlet a kísérletezés, ő meg cserében kiszabadított engem onnét. Anett-el összefogtunk, hogy lebuktassuk Gerald-ot, ám szegény lány nem tudta, -honnan is tudhatta-, hogy Gerald mekkora „hadsereggel” fog ellenünk készülni. Szerencsére időközben a sors összehozott minket Eric-kel, akinek Anett elmondott Gerald-ról mindent. Először azt hittük, nem fog nekünk hinni és bevisz minket az őrse, azonban ez nem így történt. Eric hitt nekünk, sőt mondta, hogy tud pár dolgot róla, ám nincsen bizonyítéka arra, hogy lebuktassuk. Így fogtunk össze mi hárman, és győztük le Geraldot. Anett átvette a Gerald által irányított cég vezetését, és folytatta kutatását arrafelé irányítva, mi mindent nem tudunk még a genetikáról, és a DNS-ről. Később, Ördöglány felbukkanásakor elárulta, hogy Gerald az én vérmintámat használta fel erre, majd Anett megpróbálta megalkotni az ellenszert, mely segítségével visszaváltoztatható lett volna a manipulált lány. Ez azonban csak félig sikerült, szere ugyanis ideiglenesen blokkolta a képességeket. Ám sajnos nem az övét, hanem az enyémet. De, egy szó, mint száz, végül ismét a jó győzött, és Anett visszatért a génkutatáshoz, miközben teljes figyelmét az ellenszer felkutatására szentelte. Ám, én nem kérek az ellenszerből, és ezt ő is jól tudja. Én szeretek olyan lenni, amilyen vagyok, még ha ez egy kissé, talán furcsának is tűnik.

P.b.: Miranda Kerr (ragaszkodom hozzá, őt szeretném Anett-ként viszontlátni!)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





kereslek        - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: kereslek    kereslek        - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
kereslek
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MARVEL WORLD :: ::karakterek:: :: kellékek-
Ugrás: