MARVEL WORLD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MARVEL WORLD FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Luna Patricia Sarah Silverman

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Luna Silverman
szuperhős
szuperhős
Luna Silverman


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Dec. 25.

Luna Patricia Sarah Silverman Empty
TémanyitásTárgy: Luna Patricia Sarah Silverman   Luna Patricia Sarah Silverman EmptyKedd Dec. 25, 2012 9:27 pm



| LUNA SILVERMAN | 25 ÉV | SHAY MITCHELL | SZUPERHŐS |
Azért a víz az úr xD


adatok


Név: Luna Patricia Sarah Silverman
Szül. hely és idő: Amerika, New York- 1987. február 10.
Csoport: szuperhős
Különleges képesség(ek): Álomjáró: Képes mások álmaiban megjelenni és irányítani annak menetét. A képesség mesterei, akár beszélni is tudnak így, sőt akár fizikai világba is áthozhatják az álomillúzióit. Luna még csak gyakorolja ezt a képességet.
P.b.: Shay Mitchell

Jellemzés


Külső jellemvonások: Nem vagyok magas, de alacsony sem. Vékony alkatú lány vagyok és minden nagyképűség nélkül kijelenthetem, hogy szép is. Hajam barna és hozzá illő barna szemem van. Szeretem a divatot és az éppen uralkodó trendnek megfelelően is öltözködöm. Imádom a színes ruhákat, de az egyszínűekkel sincs semmi bajom.


Belső jellemvonások: A jellemem... nos... elég kedves és türelmes lánynak tartom magam, ugyanakkor nagyon talpraesett és makacs is tudok lenni. A barátaimat imádom és mindent megtennék értük. Nem szeretem, ha valaki nagyon beképzelt és azt hiszi magáról, hogy ő a világmindenség forrása. Szeretek barátkozni és megismerni új embereket, de a nagyon közeli barátaimat nagyon megválogatom. Szeretek bulizni és minden őrültségben benne vagyok.

Kérdöív


5 dolog, amit szeret: Víz, Úszás, Barátnőkkel lógni, állatok, jégkása.
5 dolog, amit nem szeret: Tűz, Nagyon meleg, környezetszennyezés, ha a barátaimat bántják, unatkozás.
Gyengeségek: Ha a barátaimat bántják. Nincs annál rosszabb, mint mikor tehetetlenül nézed végig a szeretteid kínjait.
Erősségek: A képességem a nagy erősségem. Bár nem vagyok az a tipikus szuperhős, aki gyakran használja az erejét. Azért mégis jó tudni, hogy van, ha kell.

Történet


1987. február 10., ez az a nap amikor először láttam meg a napvilágot és a Luna Patricia Sarah Silverman nevet kaptam.
Nem mondanám, hogy olyan hű de gazdag családból származom, de nélkülöznünk sem kellett soha. Nagyon boldog gyermekkort éltünk meg a húgommal, Charity-vel. Egészen 2003. január 8-ig.
Akkor ugyanis egy szörnyű tragédia következett be a családunkban. A testvérem éppen hazafelé tartott az osztálykirándulásról egy repülőn, mikor az katasztrófális módon a turbinában bekövetkezett hiba következtében lezuhant. Mi nem is sejtettük, hogy ez történt csak mikor este én bekapcsoltam a tv-t, akkor tudtuk meg mi is történt. Bemonták a hírekben: "2003. január 8-án egy 19 személyes, légcsavaros gázturbinás Beechcraft 1900D típusú repülőgép lezuhant és az öszes utas, beleértve a személyzetet életüket vesztették."
Azt hittem nem élem túl. A szüleimnek még nehezebb volt, különösen apámnak, hisz ő volt a kedvenc gyereke. De mind a ketten tartották magukat miattam. De ez csak a felszín volt.
Egyik éjjel arra ébredtem, hogy apám veszekszik anyámmal. Azon veszekedtek, hogy el akarta hagyni és vinni akart magával engem is, mert anyámban mindig az imádott kislányát látta.
Én ekkor még szinte gyerek voltam és a bíróságon, úgy harcoltak értem, mint valami húsért a kutyák. Anyámnál maradtam és nagyon jó sorom volt.
Mind a két szülőmmel nagyon jó a kapcsolatom a mai napig. A jó tanulmányi eredményeim miatt később egyetemre mentem, ahol megismerkedtem egy Alice Gremmer nevű lánnyal.
Amikor egyszer megdumáltuk, hogy suli után találkozunk Alice egy szőke hajú lány társaságában érkezett meg a megbeszélt helyre. Millea-nak hívták.
Azóta az este óta ők a legjobb barátaim és tudom, hogy rájuk mindig számíthatok. Ám ami a húgommal történt, azt soha nem mondtam el nekik. Azóta is rendszeresen találkozom velük.
És akkor egy kicsit a képességemről is, hát ha valakit az életem nem igazán kötött volna le. Egyik nyáron anyámmal Afrikába utaztunk, ahol megcsípett egy cecelégy. Elkaptam az álomkórnak nevezett betegséget. Azt hiszem nem kell bemutatni a dolgot: "Érzészavarok, személyiségváltozás tünetei jelentkeznek. A beteg közönyössé, aluszékonnyá válik, bénulások, hangulati ingadozások, fejfájás, láz is kialakulhat." Hát velem is így történt az egész, egyszer csak álomba zuhantam és anyám azt hitte, hogy nem ébredek fel többé. Szerintem az orvosok is, de aztán valami megváltozott. Teljesen a tudatomnál voltam és találkoztam anyámmal is. Könyörögtem neki, hogy segítsen, hogy ébresszen fel, üssön meg, és a többi. Anyám így is tett, és ekkor felébredtem. Teljesen meggyógyultam. Később kiderült, hogy anyám álmában voltam, hisz elmesélte, hogy mit is álmodott velem. Azóta már többször is előfordult velem, és már tudatosan csinálom, hogy éber állapotomban is meglátogatom a már alvókat. Azért nem én leszek még az álommanó!

felhasználó


| Luna| 15 év| PM | 2 éve |




A hozzászólást Luna Silverman összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 26, 2012 6:10 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Norah Storm
szuperhős
szuperhős
Norah Storm


Hozzászólások száma : 536
Birthday : 1988. Aug. 24.
Join date : 2012. Jul. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : New York

Luna Patricia Sarah Silverman Empty
TémanyitásTárgy: Re: Luna Patricia Sarah Silverman   Luna Patricia Sarah Silverman EmptySzer. Dec. 26, 2012 3:09 pm

Kedves Luna!

Az előtörténeteddel kapcsolatban két észrevételem is van. Az egyik a képességed, ami ugyebár azonos az enyémmel. xD Szóval, ez nem is lenne még annyira de nagy gond, de az előtörténetedben sehol sem említed, mégis honnan ez az erő? Teljesen jó lenne a karakterlap, ha egy civilről szólna de, ha ragaszkodsz a szuperhőshöz, mindenképp javítsd kérlek, azaz a víz erőt vagy változtasd meg kicsit, vagy cseréld le, és tudasd velünk, hogy sikerült hozzá jutnod a képességedhez. Smile

Köszönöm előre is Smile
Vissza az elejére Go down
https://marvelworld.hungarianforum.com
Norah Storm
szuperhős
szuperhős
Norah Storm


Hozzászólások száma : 536
Birthday : 1988. Aug. 24.
Join date : 2012. Jul. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : New York

Luna Patricia Sarah Silverman Empty
TémanyitásTárgy: Re: Luna Patricia Sarah Silverman   Luna Patricia Sarah Silverman EmptySzer. Dec. 26, 2012 6:34 pm

Köszönöm a gyors javítást! Így már rendben is leszünk. Very Happy Nyomás játszani, aztán csak óvatosan az álmokkal! Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://marvelworld.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Luna Patricia Sarah Silverman Empty
TémanyitásTárgy: Re: Luna Patricia Sarah Silverman   Luna Patricia Sarah Silverman Empty

Vissza az elejére Go down
 
Luna Patricia Sarah Silverman
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MARVEL WORLD :: ::karakterek:: :: karakterlapok :: szuperhősök-
Ugrás: