MARVEL WORLD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MARVEL WORLD FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Luke Cage

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Luke Cage
szuperhős
szuperhős
Luke Cage


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. May. 13.

Luke Cage                                         Empty
TémanyitásTárgy: Luke Cage    Luke Cage                                         EmptyHétf. Május 13, 2013 2:16 am



| Luke Cage | 33 év | Michael Jai White | Szuperhős |
You're right, Stryker. I lost my way. I lost my humanity. I forgot who I was...but then something happened -- Something I didn't expect -- I was reborn!


adatok


Név: Luke Cage
Szül. hely és idő: USA, New YorkHarlem, 1980. aug. 27.
Csoport: Szuperhős
Különleges képesség(ek): Emberfeletti erő (25 tonnát képes megemelni és elhajítani), emberfeletti ellenállás (bőre, csontozata és egyéb szövetei sokkal vastagabbak, mint az átlag emberé, és az ellenálló képességét az X-Menes Kolosszuséhoz hasonlítják) és állóképesség, regeneratív gyógyító faktor, mellyel sokkal gyorsabban gyógyul az átlag embernél, de nem olyan gyorsan, mint Logan vagy Hulk.
P.b.: Michael Jai White

Jellemzés


Külső jellemvonások: Afro amerikai, izmos testalkatú férfi. Kopasz, és ezen nem akar változtatni. Legjellemzőbb viselete a farmer, edzőcipő, egy sárga, vagy fekete póló, és alkalomadtán egy ujjatlan kapucnis mellény, vagy egy bőrdzseki. Szeme barna, viszonylag magas, majdnem két méter, testsúlya pedig kétszáz kiló körül van, ami nem más, mint színtiszta izom. A farmerébe egy öv van húzva, melynek csatja a „CAGE” feliratot mutatja a világnak.


Belső jellemvonások: Harlem-ben nőtt fel, aligha tudják meglepni bármivel is. Az emberekkel közvetlen, mondhatni, könnyen teremt kapcsolatokat. Legközelebbi és egyben legjobb barátja nem más, mint Vasököl. Gyerek koruk óta ismerik már egymást. Cage minden esetben kiáll a jóért, és bár ült börtönben, amióta megkapta a szérumot, azóta teljesen megfordult a világa, és a jónak, az ártatlanok megsegítésének szentelte életét.

Kérdöív


5 dolog, amit szeret:
Bunyó
Barátság
Pihenés
Edzés
Segíteni másokon
5 dolog, amit nem szeret:
Ha bántalmazzák az ártatlanokat
Nem törődömség
Unalom
Ha kioktatják
Ha alárendeltként kezelik
Gyengeségek: Az erőssége a gyengéje. Emberfeletti fáradtsága van ugyan, 24 óra eltelte után kihat rá is az emberi fáradtság, valamint a mágikus eszközök (Mjölnir és egyéb nem-földi fegyverek) képesek megsebezni.
Erősségek: Mióta az eszét tudja, utcai harcos, ebből kifolyólag inkább közelharcban jeleskedik, ezen felül kiváló atléta, méreteihez képest nagyon gyorsan mozog, több nyelven beszél, valamint jogot tanult autodidakta módon.

Történet


Harlemben születtem és nőttem fel. Már egész fiatalon tagja voltam az utcai bandának. Itt ismertem meg Willis Stryker-t, akivel jó barátok lettünk. Az évek alatt kitanultam az utcai harc csínját-bínját, és profi módra fejlesztettem, ahogy Stryker is, aki később Hammer-ként vált ismertté. A szüleim nem nézték jó szemmel, amit csinálok, csinálunk, és tudtam, hogy rosszul esik nekik, ezért mikor elkezdődött a gimnázium, úgy gondoltam, hogy változtatok ezen, és bebizonyítom, hogy nincs még minden veszve. Amikor Stryker és a barátnője szakítottak, Reva nálam keresett vigaszt, ami érthető módon nem tetszett Willis-nek , ezért egy nagy adag heroint rejtett el a lakásomon, majd feldobott a rendőrségen. Hiába bizonygattam, hogy nem tudom, hogy került oda, ezt a mesét már biztos kismilliószor hallották. Így kerültem be a börtönbe, ahol nyelvet és jogot tanultam. A börtönben csak a bosszú érdekelt. Stryker elárult, és nagyon valószínű, hogy köze volt apám halálához is, amivel csak még jobban magára haragított. A börtönben volt egy őr, aki nem bírta a képem. Miután kiengedtek, önkéntesként egy Dr. Noah Burstein-nél jelentkeztem egy kísérleti szer kipróbálására, ami a szuper-katona szérum egy másik alfaja volt. A doki mindent ellenőrzése alatt tartott, ám mikor egyik alkalommal kiment, az őr a börtönből, bejött, és telenyomott ezzel a cuccal. Így tettem szert minden képességemre.
Később New York-ban telepedtem le, próbáltam jót tenni, és megváltozni, ezért saját „vállalkozást” indítottam, mint Bérhős. Akinek segítség kellett, megkeresett, és ha meg tudta fizetni az árát, akkor megkapta a segítségem. Ezzel is felhagytam, nem tetszett a művelet, ahogy a „semmiért” nyúlom le az emberek pénzét, így végül alkalmi munkákat vállaltam, illetve ha segítség kellett, akkor ott voltam, és mostmár nem kértem érte pénzt sem. Rájöttem, hogy szuperhősként nem is olyan könnyű az embernek.

felhasználó


| Mikor hogy | 23 | PM | Ki számolja már? |


Vissza az elejére Go down
Norah Storm
szuperhős
szuperhős
Norah Storm


Hozzászólások száma : 536
Birthday : 1988. Aug. 24.
Join date : 2012. Jul. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : New York

Luke Cage                                         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Luke Cage    Luke Cage                                         EmptyHétf. Május 13, 2013 9:55 am

Üdv nálunk Luke!

Érdekes a történeted, hiszen mindazon rossz ellenére, ami veled történt, te mégis a jó oldalt választottad. Azt hiszem épp ettől hős egy hős.
A karakterlapod elfogadom. Sipirc avatart foglalni aztán segíts mindenkinek, akinek szüksége van rá! Smile


Vissza az elejére Go down
https://marvelworld.hungarianforum.com
 
Luke Cage
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MARVEL WORLD :: ::karakterek:: :: karakterlapok :: szuperhősök-
Ugrás: