MARVEL WORLD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MARVEL WORLD FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bruce Banner

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Bruce Banner
bosszúálló
bosszúálló
Bruce Banner


Hozzászólások száma : 45
Birthday : 1996. Sep. 11.
Join date : 2012. Aug. 03.
Age : 27
Tartózkodási hely : New York

Bruce Banner Empty
TémanyitásTárgy: Bruce Banner   Bruce Banner EmptySzomb. Aug. 04, 2012 2:34 pm



| Bruce Banner | 32 | Mark Ruffalo | Bosszúállók |
„HULK…SMASH!”


adatok


Név: Bruce Banner
Szül. hely és idő: USA, New York -1978. július 4.
Csoport: Bosszúállók
Különleges képesség(ek):
P.b.: Mark Ruffalo

Jellemzés


Külső jellemvonások: Félhosszú fekete haja van, ami a tarkóját is elfedi. Nagyjából 180 centi és 72 kilo. Átlagos testalkattal rendelkezik, és semmiben sem különbözik egy átlagembertől. Ruházatára leginkább az elegáns jelző illik, szövet nadrágok, ingek és zakók kombinációja, megjelenése elegáns, és sokan tisztelik is ezért. Hulk-ként legtöbbször félmeztelen, és cipőt se nagyon hord. A bőre zöld, ahogy a szemei is. Haja fekete. Egyetlen dolog marad meg, az pedig egy nadrág, ami valamiért mindig kibírja az átváltozását. A teste izmos, magassága 2,5-3 méter, súlya megközelítőleg 600 kilo.


Belső jellemvonások: Súlyos dühkezelési problémákkal szenved, de mostanság ezt igen jól kordában tudja tartani. Jó kedélyű férfi, ám inkább az a magának való fajta. Fél, hogy kárt tesz bárkiben, ha átalakul. Jártas az atomfizikában és a biokémiában egyaránt. Brazíliában aikido-t és légzésirányítást tanult, hogy kordában tudja tartani a Hulk-ot. Átalakulva egy dühöngő zöld szörnyeteg. Beszédre képes ugyan, de inkább az ökleit használja a szája helyett. Nem mindig képes megkülönböztetni, hogy ki barát és ki ellenség, de ennek se nagyon van már nyoma az utóbbi időben, mióta ő kezeli a Hulk-ot és nem fordítva.

Kérdöív


5 dolog, amit szeret:
- Nyugalom
- Csend
- Ha más remek emberekkel találkozhat
- Atomfizika
- Kísérletezés
5 dolog, amit nem szeret:
- Düh
- Idegesség
- Ha felbosszantják
- Bunkó emberek
- Akaratosság
Gyengeségek: Nem igazán van gyenge pont, mert akkor jön Hulk. Egyébként, ha feldühítik, az nem kedveli, de utána az sem, aki feldühítette.
Erősségek: Atomfizika, Hulk

Történet


Sok mindenen mentem keresztül az évek folyamán. A szüleimre már nem emlékszem. Kicsi voltam, mikor elvesztettem mindkettejüket. Remek tanuló voltam, és játszi könnyedséggel végeztem el az iskoláim, és a legvégén ledoktoráltam a Harvard egyetem atomfizikai karán. Nem sokkal később a Culver egyetemen dolgoztam, majd a hadsereg kért fel egy projekthez. Részleteket senki nem árult el ezzel kapcsolatban, ám mindig eredményeket vártak. Ilyenkor egy tudós mit csinál? Magán teszteli le. Én is így tettem, majd egy komoly gamma sugárzás ért. Kb. halálos adag, ám a sugárzás kapcsolatba lépett a szérummal és valami különleges történt. Mikor rájöttem, hogy a hadsereg megpróbált kifejleszteni egy szérumot, amivel növelhetik a katonák teljesítményét, rögtön tudtam, hogy hazudtak nekem, és ráadásul fel is ültettek. Ha tudtam volna, hogy min dolgozunk, akkor kétszer is meggondolom, hogy letesztelem-e magamon. A hatása az lett, hogy amikor dühös leszek, egy óriási zöld szörnyeteg veszi át az irányítást, és ez nem csak mentálisan, hanem vizuálisan is előtör. A Hulk nem más, mint a tökéletes pusztító erő. A kísérlet után a hadsereg üldözni kezdett, hogy visszaszerezzen, kivonják belőlem az anyagot, és sokszorosítsák. Remélem, nem kell hozzá tennem, hogy nem egyszer elég közel jártak, de mindig megléptem előlük, és végül Brazilíában kötöttem ki. Évekig bújkáltam, itt nem ismert senki, és nem igazán jutottak el ide az Egyesült Államok hírei. Ettől függetlenül, álcát használtam, így ha valahogy valaki mégis felismert, kimagyaráztam, hogy biztos, csak összetéveszt valakivel. Egy palackozó üzemben kaptam munkát, ahol egy igen finom guaranás üdítőt palackoztunk. Általában én voltam ott a mindenes. Volt egy fickó, alacsony, kopasz. Na neki nem igen tetszett a képem. Egy nap, felhívtak, hogy csináljam meg az egyik kapcsoló táblát, de megcsapott az áram, és felsértette a kezem. A vérem lecsöppent, én pedig rögtön pánikba estem, mert tudtam, hogy ebből gond lehet. Sikerült megtalálni az üveget, és gondosan letörölgettem. Pár nappal később a hadsereg rám talált. Az egész városon át üldöztek, és egy sarkon befordulva beleütköztem az alacsony, kopasz pasasba a gyárból. Az öltözőknél találtak meg hárman, és annak rendje és módja szerint fel is kentek az egyik szekrény oldalára. Próbáltam hatni rájuk, hogy nem lesz jó, és az pulzusmérőm is csipogni kezdett, jelezve, hogy gond van. Hamarosan a zöld fickó meg is mutatta magát. Játszi könnyedséggel intézte el a három tagot, majd a hadsereg emberei következtek. Nem telt tíz percbe, és mindennek vége volt. Egy távoli országban ébredtem. Egy ideig koldultam, végül úgy döntöttem, hogy útnak indulok. Visszatértem az Egyesült Államokba, hogy találkozzak a rejtélyes Mr. Blue-val, aki lehet, hogy tud nekem segíteni. Meg kellett szereznem az adatokat, így régi barátomtól, Stan-től kértem szívességet, akinek pizzázója volt. Bejutottam a Culver egyetemre, de az adatokat törölték. Később kiderült, hogy az adatokat, régi szerelmem, Betty Ross lementette. Sikerült megszerezni, de a hadsereg megint rám talált az egyetemen. Az egyik átjáróba beszorulva két füstgránátot dobtak be, és ennek hatására ismét Hulk-ká alakultam. A katonák most egy különleges szonár fegyvert is bevetettek, amit sikerült elintéznem, de ekkor színre lépett egy igen tehetséges alak. Emil Blonsky láthatóan felvette velem a versenyt, de még mindig csak ember volt. Egy komolyabb rúgással elintéztem, majd leszedtem egy helikoptert, megmentettem Betty életét, és ismét elmenekültünk. Egy ideig bújkáltunk, de nem sokára sikerült összehozni egy találkozót Mr. Blue-val, aki nem más, mint Dr. Samuel Sterns. Sikerült valahogy semlegesíteni, de semmit nem tudtunk róla, hogy ez most ideiglenes, vagy végleges, beindíthatja-e valami. Csak találgattunk. És harmadjára is megjelent a hadsereg, de ezúttal sikerült elkapniuk. Később – bár ezt személyesen már nem tapasztaltam – Emil Blonsky is felkereste Dr. Sterns-t, és többet kért tőle. Belőle született meg a Förtelem. Ámokfutásba kezdett New York utcáin. Egyetlen lehetőségünk volt: Hulk. De őt Sterns kiiktatta, így egy igen radikális elhatározásra jutottam: kiugrom a repülőből, hátha így elő tudom csalogatni. Zuhanás közben nem jött be. A földbe csapódtam, és itt végre sikerült előhozni. A Hulk nem hagyott meghalni Banner-ként, mert akkor ő is elpusztul, és nem akart meghalni. Összecsaptunk Blonsky-val és eléggé leamortizáltuk fél New York-ot, végül sikerült felül kerekednem rajta. Legyengült, és képtelen volt tovább harcolni. A harcunk után leléptem, és Mexikóban telepedtem le, ahol orvosként dolgoztam, és sok emberen segítettem. Furcsa és zűrös élet. Később egy Natasha Romanoff nevű nő keresett meg, hogy szükségük van a tudásomra. Ennél többet nem árult el. Egy különleges lándzsa volt a tárgy, amit meg kellett vizsgálnom. Érdekes volt, és kiderült, hogy egy Loki nevű Asgardi-hoz tartozik, aki a S.H.I.E.L.D. fogságában van. Sok minden nem derült ki a lándzsáról, de hamarosan egy idegen támadás érte New York-ot, és a rengeteg különleges képességű ember mellett Hulk-nak is meg kellett mutatnia, hogy mire is képes.

felhasználó

Vissza az elejére Go down
http://bassistgirl.blogol.hu
Norah Storm
szuperhős
szuperhős
Norah Storm


Hozzászólások száma : 536
Birthday : 1988. Aug. 24.
Join date : 2012. Jul. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : New York

Bruce Banner Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bruce Banner   Bruce Banner EmptySzomb. Aug. 04, 2012 2:43 pm

Nahát, Mr Banner/Hulk!

Nagyon jó kis karakterlapot hoztál össze, tetszett. Minden benne volt, amire szükség lehet és mindez szépen került ki a kezeid közül, szóval elfogadom. Smile Ha jól emlékszem, az avatar foglalóba már írtál, tehát indulhatsz is a játéktérre.

Ja és Hulk! Zúzzon! Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://marvelworld.hungarianforum.com
 
Bruce Banner
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MARVEL WORLD :: ::karakterek:: :: karakterlapok :: bosszúállók-
Ugrás: