MARVEL WORLD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MARVEL WORLD FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Millea Swann

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Millea Swann
ellenség
ellenség
Millea Swann


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2012. Aug. 05.
Tartózkodási hely : New York

Millea Swann Empty
TémanyitásTárgy: Millea Swann   Millea Swann EmptyVas. Aug. 05, 2012 5:09 pm



| MILLEA SWANN | 22 ÉV | ASHLEY BENSON | ELLENSÉG |
"Though I'd die to know you love me, I'm all alone. Isn't someone missing me?"


adatok


Név: Millea Lilly Swann
Szül. hely és idő: Amerika, New York - 1990. május 22.
Csoport: ellenség
Különleges képesség(ek): Emberfeletti állóképesség, gyorsaság, mozgékonyság, apjától örökölte az asgardi istenek tulajdonságait. Jötün vére miatt képes dolgokat megfagyasztani, a jeget fegyverként használni. Az alacsony hőmérséklet nem árt neki. Hajlamos mágikus trükkökre, varázslatokra. Olykor előfordul vele, hogy hallja mások gondolatait, emi kiborítja. Azonban nincs tisztában az erejével, így egyelőre tudatosan sem tudja használni őket.
P.b.: Ashley Benson

Jellemzés


Külső jellemvonások: Ahogy a viselkedésem is elég szeszélyes, úgy a megjelenésem is. A hajamat előszeretettel váltogatom, hol szőke, hol barna. A hosszát is szeretem módosítgatni, ahogy azt is, hogy épp hullámos-e vagy sem. A szemem zöld/kék. Eléggé vékony alkatú vagyok, nem vagyok épp magas sem. Nem tartom magam túlzottan szép lánynak, de jól érzem magam a bőrömben.
Az öltözködésem is meglehetősen változatos. Szeretem a színes darabokat. A kedvenc színem a piros, a fekete és a zöld. Szeretem a sportos és az elegáns darabokat egyaránt. Van, hogy tornacsukában mászkálok fel-alá, vagy magassarkúban tipegek, mint egy önjelölt királylány.


Belső jellemvonások: Mosolygós, életvidám lány vagyok. Árvaházban nőttem fel, így megedzett az élet. Megtanultam gondoskodni magamról, a saját lábamra állni. Az emberek egymáson akarnak felkapaszkodni, lenézik a számukra különcöket, a bizalom pedig törékeny dolog. Ha magamat kellene bemutatnom, akkor azt mondanám, hogy nagyon szeszélyes jellem vagyok. Általában zárkózott, de tudok kedves lenni, a másik pillanatban viszont lealázom a másikat a sárga földig. Makacs vagyok, ami sokszor inkább meggondolatlanság. Olykor távolságtartó, kimért és rideg vagyok, máskor elveszítem a hidegvérem és temperamentumos leszek. Ahhoz meg kell ismerned, hogy eldöntsd, jófej vagyok-e vagy sem! Annyit azonban elismerek, hogy lökött és őrült vagyok! xD

Kérdöív


5 dolog, amit szeret:
-filmeket nézni
-utazni
-idegen nyelvek, harcművészetek
-zenét hallgatni
-rajzolni, festeni
5 dolog, amit nem szeret:
-pókok
-a szüleimet, mert elhagytak engem
-a nagyképű embereket
-tejet, kókuszt, mákot, diót
-állati szőr, toll
Gyengeségek: a az árvaház miatt piszkálnak, lesajnálnak. Ezen mindig felhúzom magam vagy épp enyhe depibe zuhanok. Van egy furcsa képességem, hogy olykor hallom mások gondolatait, mi jár a fejükben, ami nagyon kiborító és iszonyat migrént tudok tőle kapni.
Erősségek: Alkalmazkodóképes vagyok. Jó a fizikai erőlétem. Jól bírom a piákat, nem vagyok hajlamos betegségek elkapására. Talán még sosem volt semmi bajom, még megfázás sem. A fagyasztás már lassacskán egész jól megy.

Történet


"Asgard egyik harcosa beleszeretett egy jégóriás asszonyba, aki képes volt gyönyörű nő alakját felvenni. A románcuk azonban elfogadhatatlan volt, ahogy az is, hogy született egy lányuk. A szülőket bezárták, az esetet eltitkolták, a gyermeket pedig a Földre száműzték..."

Világ életemben árvaházban nőttem fel, a szüleim csecsemőként elhagytak, sosem ismertem őket. Sosem akartak örökbe sem fogadni, barátaim sem igen akadtak.
Ilyen környezetben élni kihívás és sokszor fájdalmas is. Mikor boldog családokat látsz sétálgatni az utcán, te pedig csak álmodozhatsz az ölelés érzéséről. Azt sem mondanám, hogy nélkülözésben kellett élnem, hisz a nevelők, az intézet sok dolgot adott nekünk. Sokan persze a rossz utat választják, a drogok útját, de szerencsére én ebből kimaradtam.
10 éves korom óta versenyszerűen foglalkozom a harcművészetekkel. Hogy is történt? Van időm, elmesélem! Az egyik pár évvel idősebb srác szemétkedni próbált velem, én viszont lány mivoltomat meghazudtolva bevertem a képét, kislányként sem voltam nagy darab. Megkaptam érte a büntetésemet, és elküldtek karatézni. Emellett több dolgot is kipróbáltam.
Az iskolában nem volt könnyű a beilleszkedés. Sokan lenéztek vagy épp lesajnáltak a származásom miatt. Az hiszik, ha valaki árván nő fel, akkor az olyan, mint valami csöves. Mindig szorgalmas és jó tanuló voltam, főleg a matek, az idegen nyelvek érdekeltek. Szerettem még a földrajzot is, hisz imádom az egzotikus tájakat, a természet csodáit. Ha van egy kis plusz pénzem, akkor szívesen utazgatok.
A gimis éveim is hamar elszálltak. Mindenképp önálló életet akartam kezdeni. Rengeteg melót vállaltam, hogy pénzt keressek. Aztán vettem magamnak egy kis lakást, ahol jelenleg is élek.
Egy szerencsés véletlennek köszönhetem, hogy megismertem a legjobb barátnőmet, Alice-t, akivel egy kávézóban ismerkedtem meg. Majd rajta keresztül találkozhattam Luna-val is, aki szintén nagyon közel áll hozzám. Mi hárman mindig voltunk, vagyunk és leszünk egymásnak.
Szóval.... Versenyekből, pincérkedésből és magántanárkodásból tartom fenn magam.
Persze az élet sosem egyszerű... egyik alkalommal fagyit kellett felszolgálnom, ami kicsit olvadt volt. Amint hozzáértem a kehelyhez, az ismét megfagyott. Megdöbbenésemben mindent összetörtem, ami a kezemben volt. Máskor is előfordultak már furcsa dolgok. Mikor régebben tornászni jártam, sokkal hajlékonyabb voltam, mint az átlag, és mintha a gravitáció is kevésbé hatott volna rám.
Miért van ez? Próbálom megtalálni a választ itt New York-ban. Hisz itt van a Pókember, a Bosszúállók, csupa szuperhős emberfeletti erővel....
de engem mégis a sötétség vonz! Miért? Kik voltak egyáltalán a szüleim? Tud valaki segíteni?
Annyi kérdés, amire nincs válasz....

felhasználó


| C. | 20 év | PM | 8 éve |




A hozzászólást Millea Swann összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 08, 2013 6:25 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Norah Storm
szuperhős
szuperhős
Norah Storm


Hozzászólások száma : 536
Birthday : 1988. Aug. 24.
Join date : 2012. Jul. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : New York

Millea Swann Empty
TémanyitásTárgy: Re: Millea Swann   Millea Swann EmptyVas. Aug. 05, 2012 5:31 pm

Kedves Millea!

Érdekes karaktert hoztál össze. Kíváncsi leszek, mit alakítasz majd vele, szóval elfogadom. Smile Remélem, sikerül rájönnöd, mi is történt veled. Avatarod lefoglalva, szóval mehetsz játszani! Smile
Vissza az elejére Go down
https://marvelworld.hungarianforum.com
 
Millea Swann
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MARVEL WORLD :: ::karakterek:: :: karakterlapok :: ellenségek-
Ugrás: