MARVEL WORLD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MARVEL WORLD FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Alice Shayn (Hamarossan)

Go down 
SzerzőÜzenet
Alice Shayn

Alice Shayn


Hozzászólások száma : 1
Birthday : 1993. Oct. 17.
Join date : 2012. Oct. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : mindig máshol

Alice Shayn (Hamarossan) Empty
TémanyitásTárgy: Alice Shayn (Hamarossan)   Alice Shayn (Hamarossan) EmptyVas. Nov. 04, 2012 5:25 pm



| Alice Cassandra Shayn | 19 | Masha Sedgwick | civil |
Mindannyian igyekszünk felölteni az illő ábrázatot és külsőt, hogy a többiek annak lássanak, akinek szeretnénk látszani, vagyis elmondható, hogy az egész világ - megannyi álarc.


adatok


Név: Alice Cassandra Shayn
Szül. hely és idő: USA, New York - 1993. október 17.
Csoport: civil
Különleges képesség(ek): -
P.b.: Masha Sedgwick

Jellemzés


Külső jellemvonások: 175 cm magas vagyok, és jó az alakom. Vörös hajam van, amit nagyon szeretek, és evvel szoktam általában kitűnni a tömegből. A hajamat kiengedve hordom, hacsak nem muszáj máshogyan. Nagyon ritkán sminkelem magam, szeretem a természetes külsőmet mutatni. Van egy tetoválás a bal csuklómon ami egy pár angyalszárnyat formáz. Ruháim változóak, de a legtöbbször nadrágot hordok és egyszerű felsőket. Szeretem a kiegészítőket, főleg a gyűrűket így abból sok van és hordom is azokat. Színekből általában a fekete jön szóba, de szoktam más színű ruhát is hordani, sőt valahogy mostanában kezdek egyre több színt hordani. A szemem szürkés kék színű.


Belső jellemvonások: Igen szeszélyes, és kiismerhetetlen egy ember. Bátor tud lenni ha akar és olyas miért kell küzdenie ami érdekli. Okos bár neki is van még mit tanulnia. Ha valaki beleköt, ő sem fogja sokáig vissza magát. Nem az a jó kis lány típus, sokan inkább fiúsnak mondanák. Barátkozni könnyen tud csak sokszor nem akar. Inkább az a magányos farkas, de bízik benne, hogy talál olyan embereket akikkel jól érzi magát, és akik megértik. Sokkal érzékenyebb mint amilyennek mutatja magát, de még csak nem is sír, mert úgy tartja, hogy a sírás a gyengeség jele. Hát inkább csendben szenved. Az emberekkel úgy bánik ahogy ők vele, de ez esetenként változik. Imádja magát veszélybe keverni persze csak akkor, ha az nem az életébe kerül.

Kérdöív


5 dolog, amit szeret: kutyák, zene, éjszaka, új embereket megismerni, a nyarat
5 dolog, amit nem szeret: sokáig egyedül lenni, a vizet, az esőt, a vihart, a hideget
Gyengeségek: Ha idegen helyen van egyedül, és már kezd besötétedni pánikba esik
Erősségek: Ha valami elveszik akkor a legtöbbször csak ő találja meg

Történet


A karaktered története kerül ide. Legalább 500 szavas kell legyen, ennyi legalább szükséges ahhoz, hogy részletes betekintést nyerhessünk a karaktered életébe. Milyen volt eddig az élete gyerekkorától mostanáig, mik a jövőbeni tervei (szuperhősök esetében, hogyan változott át és hogyan élte meg a dolgot), fontos személyek és események, szóval minden, amit érdemes tudni a karaktered életének körülményeiről. Canon karakterek esetében, ha nem sikerülne ennyit összehozni, mindenképp írj a staffnak, segíteni fogunk!
Ha végképp úgy érzed, hogy az előtörténet írás nem a te asztalod, akkor egy szintén 500 szavas szerepjáték példát is elfogadunk, de NE HOZOTT SZJ PÉLDA legyen!

felhasználó


| Manó | 13 | PM, Skype, MSN | kicsit több mint fél éve |


Vissza az elejére Go down
http://atorn.hungarianforum.com/
 
Alice Shayn (Hamarossan)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alice Gremmer -take a break

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MARVEL WORLD :: ::karakterek:: :: karakterlapok-
Ugrás: