MARVEL WORLD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MARVEL WORLD FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Elektra Natchios

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Elektra Natchios
szuperhős
szuperhős
Elektra Natchios


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Dec. 31.

Elektra Natchios Empty
TémanyitásTárgy: Elektra Natchios   Elektra Natchios EmptyVas. Május 12, 2013 6:33 pm



| Elektra Nachios| 26 | Jennifer Garner | Szuperhösök |
Egy nönek nincs szüksége férfi védelemre!


adatok


Név: Elektra Natchios
Szül. hely és idő: Athén, Görögország; 1987. december 12.
Csoport: Szuperhősök
Különleges képesség(ek):b>P.b.: Jennifer Garner

Jellemzés


Külső jellemvonások: Kék szemek, kaukázusi bőr és fekete haj. Nos igen, mondhatnám úgy is, hogy görög istennőnek készültem, nem csak a nevem alapján. Előre szólok, ha cicababának gondolsz, rosszul teszed. Öltözködésem sportos mégis nőies. Ne hidd, hogy némi virággal, csokival és egyéb sablonos dolgokkal le tudsz venni a lábamról, és bár törékeny női testtel rendelkezem ez semmiben sem gátol meg abban,hogy ellássam a bajod, ha az utamba állsz!

Belső jellemvonások: Tudom mit akarok és ezt nem félek semmilyen eszközzel megvalósítani. Egy biztos, nem lehet úgy játszani velem, mint másokkal, lehet millomos családban nőttem fel, de megtanultam milyen zord és kegyetlen a világ. Család hijján, nincs kihez ragaszkodnom, míg a szerelem eddig faképnél hagyott az életben.

Kérdöív


5 dolog, amit szeret: harcművészet, uszás, kaland, elért célok, pénz
5 dolog, amit nem szeret: csapatjáték, kudarcot vallani, meghiusult terv, nyávogó plázacicák,házasság
Gyengeségek: Félelem a múlttól és a sötéthelyektől
Erősségek: Futás, mozgás, sportok. Na viszont ha valami logikai feladattal untatsz, akkor két lehetőség van, vagy elalszom, vagy lekaszabollak mert ilyennekkel pocsékolod az időmet.

Történet


Ha most azt várod, hogy holmi csöpögős tündérmesét fogsz hallani tőlem, hát nagyon rosszul hiszed. Lássuk miről is szólt az életem! Az amerikai görög nagykövet lánya vagyok, illetve voltam, míg az apámat meg nem ölték. Hat éves koromtól kezdve minden évben új harcműszetet ismertem meg, apám így akarta elfeledtetni velem, hogy édesanyám meghalt. Tanulmányaimat a Columbia Egyetemen végeztem, itt hozott össze a sors Matt Murdock-kal, más néven Fenegyerekkel. Hát, mit ne mondjak nem tartott sokáig a kapcsolatunk, inkább románcnak nevezném, sem mint szerelemnek. Lényeg a lényeg, Murdock beavatott a titkába, hogy vak ugyan, de különleges érzékekkel bír. Apámat egy rendőr ölte meg, mivel terroristának nézte, akkor döntöttem úgy, hogy minden törvény és rend ellen fordulok. Fogtam a sátorfámat, elhagytam az egyetemet, az USA-t, és Matt-et. Japánba utaztam, hogy fejlesszem harctudásom. Egy szervezethez kerültem, amelynek vezetője egy Bot nevű alak volt – értelmetlen egy név, de ha neki tetszik. Amikor rájött, hogy már képtelen vagyok továbbfejlődni, mivel még mindig apámat gyászoltam elküldött a szervezetből. Ekkor csatlakoztam a Kéz nevű orgyilkos csoporthoz. Amikor azok korábbi tanítóm meggyilkolására küldtek, otthagytam őket. Orgyilkosként és fejvadászként tengetem a napjaimat. Jelenleg New York-ban élek, új életem kialakításával vagyok elfoglalva.

felhasználó


| Ada | 23 | PM| 2 és fél év|


Vissza az elejére Go down
Jonathan Storm
bosszúálló
bosszúálló
Jonathan Storm


Hozzászólások száma : 382
Birthday : 1986. Mar. 21.
Join date : 2012. Aug. 01.
Age : 38
Tartózkodási hely : New York

Elektra Natchios Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elektra Natchios   Elektra Natchios EmptyVas. Május 12, 2013 6:41 pm

Köszi a gyors reakciót, nem is húzom az időt. Elfogadva! Very Happy
Vissza az elejére Go down
 
Elektra Natchios
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MARVEL WORLD :: ::karakterek:: :: karakterlapok :: szuperhősök-
Ugrás: