MARVEL WORLD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MARVEL WORLD FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Nick Fury

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nick Fury
ügynök
ügynök
Nick Fury


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. May. 15.
Tartózkodási hely : Jelenleg a Stark toronyban

Nick Fury Empty
TémanyitásTárgy: Nick Fury   Nick Fury EmptySzer. Május 15, 2013 10:06 am



|Nick Fury | 50 | Samuel L. Jackson | S.H.I.E.L.D. Igazgató|
Az élet újabb és újabb leckéket ad fel számunkra. (...) Akár tetszik, akár nem: megtörténik. Akár felelősséget vállalsz érte, akár áldozatnak érzed magad, akár küzdesz ellene, akár nem, egyszerűen megtörténik.


ADATOK


NÉV: Nicholas "Nick" Joseph Fury
SZÜL. HELY ÉS IDŐ: 1963. augusztus 22. Georgia; Atlanta
CSOPORT: S.H.I.E.L.D vezőtő
KÜLÖNLEGES KÉPESSÉG(EK):
P.B.: Samuel L. Jackson

JELLEMZÉS


KÜLSŐ JELLEMVONÁSOK: Nos, elég magas és feltűnő személy vagyok, már a magasságom miatt is, egészen pontosan 189 centiméter, és kopasz.. Persze, ha ez nem lenne elég ott a bőrszínem, ami ugye fekete, néhány rasszista el is gondolkodott azon, hogy lehet ilyen bőrszínnel valaki vezető. Nos, úgyhogy az elnököt nem érdekelte a szín. De ami miatt mégis megnéznek az emberek, hogy egy szemem van, mert a másikat egy baleset során elvesztettem, amiről nem is beszélek, teljesen felesleges a múltat bolygatni emiatt. Így a sérült területen egy csinos szemtapasz díszeleg.
A ruházatom pedig egyszerű és praktikus, csak feketét viselek.


BELSŐ JELLEMVONÁSOK: Én vagyok a Kém. Mindent tudok, mindenhol ott vagyok. Elég kiegyensúlyozott, nyugodt temperamentummal rendelkezem, még Stark olykor bosszantó viselkedése sem tud felidegesíteni, nem is lenne méltó egy vezetőhöz. Ami pedig fontos, hogy mindig az ellenség előtt kell egy lépessel járnom, néha nehéz, de remek stratéga vagyok így néha egyszerű a feladat. Ami pedig nem egyszerű, kordában tartani a Bosszúállókat igaz, most nem is kell, jelenleg a S.H.I.E.L.D. sincs a kezemben, de mindennek eljön majd az ideje, csak türelmesen kell várnom. Törekszem a tökéletesre, bár ebben a világban nem is tudom mi számít tökéletesnek. Akiben talán megbízok az Hill és Coulson ügynökök, ők ketten a jobb és a bal kezem, segítenek nekem, ha esetleg nem tudok dönteni pár dologban, vagy csak meghallgatom a véleményüket és, talán meg is fogadom, de ez ritkán fordul elő, mert tudom, hogy milyen lépéseket kell megtenni, de egyedül nem megy így jól jön a segítség. Természetesen, az új szuperhősökre jobban odakel figyelnem mert a kezdők rámenősek és sokat hibáznak, ha lenne hajam akkor a kezdők hibája miatti idegesség miatt hullt volna ki.

KÉRDÖÍV


5 DOLOG, AMIT SZERET: A munkám, és azt hiszem ezzel ki is fújt, mást nem nagyon szeretek.
5 DOLOG, AMIT NEM SZERET: A hibákat, az ostoba érthetetlen embereket. A vesztés.
GYENGESÉGEK: Ha a szememről kérdeznek, nem szeretek róla beszélni.
ERŐSSÉGEK: Mesterlövész, harcos és atléta is vagyok emellett rendkívül jól vág az eszem.

TÖRTÉNET


Nos, nem szeretnék sok mindent elmondani magamról, de , ha muszáj, akkor muszáj. Elég sok pletyka kering rólam, egyesek azt hiszik, hogy véget vetettem egy háborúnak, vagy Indiában végeztem el a főiskolát. Egyik sem igaz, a háborúban csak részt vettem, mert kötelező volt akkor. A főiskolát pedig Amerikában végeztem el, hogy melyikre jártam nem fogom megmondani. Nem szeretek beszélni a sérüléseimről, de a szememet egy harc közben vesztettem el, Kuvaitban. Pedig erről is mondák keringnek, de semmi különös, igaz csoda, hogy életben maradtam egy ilyen után, de Isten ezek szerint kedvel engem. Az anyámról is keringenek történetek, ezt is tisztázom nem ismertem, az árvaházban nőttem fel, aztán utca gyerek lettem, mert megszöktem a nevelőszüleimtől, és feketeként nem is tűrtek meg engem egy bentlakásos iskolába, jobb volt nekem kint a többi kölyökkel. Egy néger gyerek megtanulja az utcai harcot, és a túlélést bármilyen területen. Mondhatnám, hogy a jéghátán is megélünk. Fortuna miatt mégis tudtam járni normális iskolába, ( egy jómódú fekete család felkarolt, a mai napig hálás vagyok nekik) gimnáziumba aztán pedig főiskolára amit elég hosszú idő alatt végeztem el, mert közbe szólt a háború. A felettesem Ross tábornokot felkérték a S.H.I.E.L.D. megalapítására amiben én is segédkeztem. Akkor még nem voltam vezető csak egy tanácsadó a tábornoknak, szép lassan értem el ezt a posztot amit még most is tartanék, ha az elnök nem szerel le. de én fogtam és beköltöztem Starhoz, mást nem nagyon tudott volna csinálni, elfogadta és kész, majd eljön az a nap is mikor az államfőnök jön és bocsánatot kér a ballépése miatt, és én tudni fogom, hogy nekem van igazam, mint mindig, ezzel ugyan nem hencegek, de mindenki tudja. A családi állapotom is elég kusza. Három feleségen vagyok túl. Nem, nem azért mert szerencsétlen vagyok, inkább azért mert az elsőt megölték, csupán azért mert az én feleségem volt, a másodiktól elváltam,nem is kellett volna belemenni ebbe a házasságba, de mégis megtettem. Ebből a házasságból fiam is született. Álnevet használ és ő is ügynök, de senki nem tudja, hogy ki is ő nekem valójában, és ez így van jól. Csak mi ketten tudjuk, hogy a fiam, nem akartam, hogy úgy járjon, mint az első feleségem. Aztán megint elment az eszem és harmadszor is házasodtam, a harmadik feleségem egy kórházi ágyon halt meg, rákja volt. Nem tudtam ott lenni az utolsó perceiben amit a mai napig bánok. Cserben hagytam, mert inkább akkor is dolgoztam., egy kutatás kellős közepén voltunk, és igen..nekem fontosabb volt egy átkozott feladat, mint a feleségem élete. Ennek olyan tíz, tizenkét éve, mostanában már nem számolom. Felesleges és a múlttal csak a baj van, felidézi azokat az emlékeket amiket nem akarok, de a múltunkkal együtt kell élni, mást nem nagyon tehetsz, ez tesz azzá aki vagy. Néha igen nehéz ez a munka, és felőröli a maradék idegrendszeredet is, ha nem vagy elég jó. Velem ez nem esett meg, a vezetésre születtem, arra, hogy megmentsem a világot a rossztól. Ez egyáltalán nem volt érzelgős szöveg, csak ezt gondolom, másik véleménye nem igazán érdekel, mindenki azt gondol amit akar.

FELHASZNÁLÓ


| Teresa | 18 | facebook | 7 éve |




A hozzászólást Nick Fury összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 25, 2013 12:45 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Norah Storm
szuperhős
szuperhős
Norah Storm


Hozzászólások száma : 536
Birthday : 1988. Aug. 24.
Join date : 2012. Jul. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : New York

Nick Fury Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nick Fury   Nick Fury EmptyPént. Május 24, 2013 7:42 pm

Üdv nálunk Nick!

Magával a karakterlappal történetileg nincs semmi probléma, viszont szeretnélek mindenképp megkérni, hogy olvasd át és pár hibát javíts. Akadnak olyan összetett mondatok, amelyeknek semmi közük egymáshoz, mintha én azt mondanám, hogy "India szép hely, a kínaiak szeretnek korán kelni.". Mivel Nick Fury egy elég fontos karakter a történetben, úgymond a mérföldköve a sztorinak, szeretném, ha az alkotó ügyelne arra, hogy mindenben karakterhű legyen, mind a karakter stílusában, mind nyelvtanilag -hiszen Fury egy igen precíz ember- és stb. Persze, a későbbiekben nem fogok minden poszt után fenyegető üzenetet küldeni, de a karakterlapba mindenképp bele kell kötnöm, hiszen az a bemutatkozásod lényegében, tehát tökéletesnek kell lennie. Nick Furynak lenni komoly feladat, így elvárjuk az alkotótól is, hogy minél inkább törekedjen a tökéletességre.
Végezetül pedig, semmiképp sem sértésnek szántam, amit írtam, tehát nem égetni, megalázni vagy hasonlókat szerettem volna. Mindössze annyi a kérésem, hogy egy ilyen karakter esetében légy precíz! Smile

Előre is köszönöm a javítást ^^
Vissza az elejére Go down
https://marvelworld.hungarianforum.com
Norah Storm
szuperhős
szuperhős
Norah Storm


Hozzászólások száma : 536
Birthday : 1988. Aug. 24.
Join date : 2012. Jul. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : New York

Nick Fury Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nick Fury   Nick Fury EmptySzomb. Május 25, 2013 9:55 pm

Elfogadom.
Vissza az elejére Go down
https://marvelworld.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Nick Fury Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nick Fury   Nick Fury Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nick Fury
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MARVEL WORLD :: ::karakterek:: :: karakterlapok :: ügynökök-
Ugrás: