MARVEL WORLD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MARVEL WORLD FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Matthew Murdock

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Matthew Murdock
szuperhős
szuperhős
Matthew Murdock


Hozzászólások száma : 1
Birthday : 1982. Apr. 06.
Join date : 2013. May. 24.
Age : 42
Tartózkodási hely : New York

Matthew Murdock Empty
TémanyitásTárgy: Matthew Murdock   Matthew Murdock EmptySzomb. Május 25, 2013 11:19 am

Név: Matthew Murdock
Szül: 1982.április.06 New York. Manhattan
Csoport: Szuperhősök

Különleges képesség(ek):

Érzékszervei nagyon fel erősödtek. Képes a fülével olykor jobban látni, mint mások. Ez által bátorsága és eggyensúj érzéke is nagyobb.
P.B: Ben Affleck
Mottó: Aki a tárgyaló teremből nem a börtönbe kerűl az a pokolba.
Külső: Szeme színtelen hiszen vak. Általában napszemüvegben jár. Haja fekete. Teste erős, a ruha alatt pár helyen hegek borítják. Nappal öltönyben jár és magával hordja nem mindennapi sétapálcáját is. Éjjel vörös bőrszerelésben változik a fenegyerekké.
Belső jellemvonások:

Igen bátor személyiség. Könyörtelen azokkal akikről tudja, hogy bűnösök. Amúgy barátságos és szereti a poént. Van benne szeretet is annak ellenére amik történtek vele. Rendkívűl visszahúzódó személyiség. Próbálja kerűlni a feltünést, de ez nem mindig sikerűl neki. Nem egoista és csak a jelmezben érzi igazán szabadnak magát. Titkát jól leplezi, hiszen még barátja sem sejti, hogy kettős életet él.
Amiket szeret: Kávézni, Valamelyik felhőkarcolón ücsörögni, Harcolni, Igazságot osztani, Ugrálni a házak között, az essőt
Amiket nem szeret: A vezért, a félelmet, a mustárt, a cigifüstöt, az erős hangokat
Gyengeségek: Electrával való találkozás és a róla való beszélgetés. Ezenkívűl az erős hangok és a füst is gyengíti.
Erények: Az esső felerősíti látását. Az akrobatikus mozdulatok is az arzenáljához tartoznak. Ha üldöz valakit akkor pedig nincs menekvés.
Történet: Miután a Vezér börtönbe kerűlt sokminden megváltozott. Sikerűlt bosszút állnia apja gyilkosán. Célpont meghalt, de ez nagy áldozatot hozott mert meghalt Electra és az apja, meg majdnem Matt is. A bosszúállok feloszlottak. Figyelemmel kísérte a történetüket. Az emberek elhajtották őket, de szabadúszó hősökre mindig szükség van. A fenegyerek nem alszik, igaz pár hónapra eltűnt mert páran tudomást szereztek a kilétéről, de most eljött a visszatérés ideje. Visszatér New York hirhedt ügyvédje, hogy igazságot szolgáltasson. Amikor ideért valami olyasmi történt amire nem számított.
* Épp Dardevilként űltem az egyik felhőkarcolón amikor egy éjsötét limuzin hajtott el az egyik bevezető úton. Követtem hát, nem máshol állt meg, mint a Vezér régi relytekhelye elött. Meglepődtem, de tudtam, hogy nem ő tért vissza. Nem lenne olyan ostoba, hogy ide jöjjön vissza. Belopakodtam majd követtem halkan a négy, sötét öltönyös kínai fickót. Betörtek a pókhállós irodába és elkezdték kirámolni a dossziékat. Ekkor törtem rájuk. *
-Mit akartok a Vezér irataival? * Kérdeztem, azok az iratok nem jók semmire hiszen többször is átnéztem őket. *
-Kár volt idejönnöd Fenegyerek. * Szólalt meg valaki mögöttem, majd megfordúltam, de ekkor egy altatós nyíl talált nyakon. A földre zuhantam. Mikor felébredtem már kezdett feljönni a nap. Egyedűl feküdtem a kirámolt és szétvert irodában. *

Na de, kezdjük rögtön az elején. Azaz majdnem az elején. Itt New Yorkban születtem és jártam általános iskolába. Apám profi bokszoló volt bár igencsak iszákos. Nem annyira szerettem otthon lenni, de édesapám tiszteltem és szerettem. A suliban azt beszélték, hogy apám uzsorás, de mikor rákérdeztem letagadta. Egy nap eljött a szezon utolsó mérkőzése. Mint késöbb kiderűlt az összes meccs bunda volt, apám ellenfelei azért dőltek ki mert az volt a dolguk. Ezen a meccsen apámnak kellett volna veszíteni, de nem tette mert bizonyítani akart. Pár nappal késöbb aztán a város utcáin gördeszkáztam. Bekanyarodtam egy utcába ahol megláttam apám ahogy egy embert ver szinte halálra. Apám verőember volt. Hajtani kezdtem a deszkával, őmeg csak kiabált utánnam.
-Matt! Matthew!
Véletlenűl kihajtottam az útra. Vegyszeres hordókat pakoltak, már nem tudtam megállni. A folyadék a szemembe fúródott és kiégette. Apám nemsokkal ezek után meghalt, megölték. A város lett a játszóterem! Majd el telt sok év, hogy miért lettem nappal ügyvéd, éjjel Dardevil? Talán, hogy megbűntessem az olyanokat, mint apám gyilkosai, és, hogy elkapjam a gyilkosát...

Szerk.:



| matthew murdock | 31 | ben affleck | szuperhösök |
"Aki a tárgyaló teremből nem a börtönbe kerül, az a pokolba."


adatok


Név: Matthew Murdock
Szül. hely és idő: 1982.április.06 New York. Manhattan
Csoport: szuperhősök
Különleges képesség(ek): Érzékszervei nagyon felerősödtek, hiszen vak, így a szaglása és a hallása is segíti a tájékozódásban, valamint egyensúLY érzéke is jobb, mint az átlag emberé.
P.b.: Ben Affleck

Jellemzés


Külső jellemvonások: Szeme színtelen hiszen vak. Általában napszemüvegben jár. Haja fekete. Teste erős, a ruha alatt pár helyen hegek borítják. Nappal öltönyben jár és magával hordja nem mindennapi sétapálcáját is. Éjjel vörös bőrszerelésben változik a fenegyerekké.


Belső jellemvonások: Igen bátor személyiség. Könyörtelen azokkal akikről tudja, hogy bűnösök. Amúgy barátságos és szereti a poént. Van benne szeretet is annak ellenére amik történtek vele. Rendkívűl visszahúzódó személyiség. Próbálja kerűlni a feltünést, de ez nem mindig sikerűl neki. Nem egoista és csak a jelmezben érzi igazán szabadnak magát. Titkát jól leplezi, hiszen még barátja sem sejti, hogy kettős életet él.

Kérdöív


5 dolog, amit szeret:
Kávézni
Valamelyik felhőkarcolón ücsörögni
Harcolni
Igazságot osztani
Ugrálni a házak között
Az esőt
5 dolog, amit nem szeret:
A vezért
A félelmet
A mustárt
A cigifüstöt
Az erős hangokat
Gyengeségek:
Electrával való találkozás és a róla való beszélgetés. Ezenkívűl az erős hangok és a füst is gyengíti.
Erősségek: Az eső felerősíti látását. Az akrobatikus mozdulatok is az arzenáljához tartoznak, ha üldöz valakit akkor pedig nincs menekvés.

Történet


Miután a Vezér börtönbe kerűlt sokminden megváltozott. Sikerűlt bosszút állnia apja gyilkosán. Célpont meghalt, de ez nagy áldozatot hozott mert meghalt Electra és az apja, meg majdnem Matt is. A bosszúállok feloszlottak. Figyelemmel kísérte a történetüket. Az emberek elhajtották őket, de szabadúszó hősökre mindig szükség van. A fenegyerek nem alszik, igaz pár hónapra eltűnt mert páran tudomást szereztek a kilétéről, de most eljött a visszatérés ideje. Visszatér New York hirhedt ügyvédje, hogy igazságot szolgáltasson. Amikor ideért valami olyasmi történt amire nem számított.
* Épp Dardevilként űltem az egyik felhőkarcolón amikor egy éjsötét limuzin hajtott el az egyik bevezető úton. Követtem hát, nem máshol állt meg, mint a Vezér régi relytekhelye elött. Meglepődtem, de tudtam, hogy nem ő tért vissza. Nem lenne olyan ostoba, hogy ide jöjjön vissza. Belopakodtam majd követtem halkan a négy, sötét öltönyös kínai fickót. Betörtek a pókhállós irodába és elkezdték kirámolni a dossziékat. Ekkor törtem rájuk. *
-Mit akartok a Vezér irataival? * Kérdeztem, azok az iratok nem jók semmire hiszen többször is átnéztem őket. *
-Kár volt idejönnöd Fenegyerek. * Szólalt meg valaki mögöttem, majd megfordúltam, de ekkor egy altatós nyíl talált nyakon. A földre zuhantam. Mikor felébredtem már kezdett feljönni a nap. Egyedűl feküdtem a kirámolt és szétvert irodában. *

Na de, kezdjük rögtön az elején. Azaz majdnem az elején. Itt New Yorkban születtem és jártam általános iskolába. Apám profi bokszoló volt bár igencsak iszákos. Nem annyira szerettem otthon lenni, de édesapám tiszteltem és szerettem. A suliban azt beszélték, hogy apám uzsorás, de mikor rákérdeztem letagadta. Egy nap eljött a szezon utolsó mérkőzése. Mint késöbb kiderűlt az összes meccs bunda volt, apám ellenfelei azért dőltek ki mert az volt a dolguk. Ezen a meccsen apámnak kellett volna veszíteni, de nem tette mert bizonyítani akart. Pár nappal késöbb aztán a város utcáin gördeszkáztam. Bekanyarodtam egy utcába ahol megláttam apám ahogy egy embert ver szinte halálra. Apám verőember volt. Hajtani kezdtem a deszkával, őmeg csak kiabált utánnam.
-Matt! Matthew!
Véletlenűl kihajtottam az útra. Vegyszeres hordókat pakoltak, már nem tudtam megállni. A folyadék a szemembe fúródott és kiégette. Apám nemsokkal ezek után meghalt, megölték. A város lett a játszóterem! Majd el telt sok év, hogy miért lettem nappal ügyvéd, éjjel Dardevil? Talán, hogy megbűntessem az olyanokat, mint apám gyilkosai, és, hogy elkapjam a gyilkosát...

felhasználó


| - | - | - | - |


Vissza az elejére Go down
Norah Storm
szuperhős
szuperhős
Norah Storm


Hozzászólások száma : 536
Birthday : 1988. Aug. 24.
Join date : 2012. Jul. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : New York

Matthew Murdock Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matthew Murdock   Matthew Murdock EmptySzomb. Május 25, 2013 8:10 pm

Szia Matt!

Szerk.: Ha esetleg tudsz még, kérlek írj a belső jellemvonásokhoz pár mondatot, hiszen Matthew karaktere ennél azért jóval összetettebb, az ékezetes dolgokat pedig majd átírogatom talán -gondolom a telefon miatt van vagy nem tudom. Lényegében azokkal van probléma. Smile

Előre is köszönöm ^^
Vissza az elejére Go down
https://marvelworld.hungarianforum.com
Norah Storm
szuperhős
szuperhős
Norah Storm


Hozzászólások száma : 536
Birthday : 1988. Aug. 24.
Join date : 2012. Jul. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : New York

Matthew Murdock Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matthew Murdock   Matthew Murdock EmptySzomb. Május 25, 2013 9:53 pm

Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
https://marvelworld.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Matthew Murdock Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matthew Murdock   Matthew Murdock Empty

Vissza az elejére Go down
 
Matthew Murdock
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Matthew Holmes ~ the animaniac

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MARVEL WORLD :: ::karakterek:: :: karakterlapok :: szuperhősök-
Ugrás: