MARVEL WORLD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MARVEL WORLD FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kristine Brooks

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kristine Brooks
ellenség
ellenség
Kristine Brooks


Hozzászólások száma : 2
Birthday : 1984. Oct. 27.
Join date : 2013. May. 29.
Age : 39
Tartózkodási hely : N.Y.

Kristine Brooks Empty
TémanyitásTárgy: Kristine Brooks   Kristine Brooks EmptyCsüt. Május 30, 2013 9:30 pm



| Kristine Brooks | 28 | Kristen Bell | Ellenség |
''Tartsd közel a barátaidat, még közelebb az ellenségeidet.''


adatok


Név: Kristine Elise Brooks
Szül. hely és idő: New York City (USA), 1984. október 27.
Csoport: Ellenség
Különleges képesség(ek): tűzirányítás meglévő tűzből, és tüzet akár a kezemből is tudok előhívni... denevérszárnyakat is képes vagyok növeszteni, amelyekkel repülni is tudok...
P.b.: Kristen Bell

Jellemzés


Külső jellemvonások:
Kék szemeim mindenkinek feltűnnek elsőként. Imádom őket kisminkelni, mert úgy nagyobb a hangsúly rajtuk. Másodszor a kislányos arcom, ami mögött senki sem tudja, mi is rejtőzik. Szőke, hosszú hajam van, amit néha egyszerűen hullámos, vagy épp szögegyenes. Testalkatom a remek múltamnak, - ami mögött a tánc rejtőzik - köszönhető. Emiatt öltözködöm elegánsan, és szeretem a könnyed, lazább ruhákat. Magasságom 164 centiméter, amit néha megemelek egy-egy magassarkúval. Oda vagyok az apróbb, de annál feltűnőbb ékszerekért. Ezen kívül imádom a finom vonású, de sok ruhához passzoló öveket. Egy szóval azt mondanám, hogy nem hanyagolom el magam, de túlzásokban sem esem.



Belső jellemvonások:
Makacsságom és az erős akaratom már egészen kiskoromban megjelent, és azóta sem hagyott alább, sőt annál jobban megerősödtek. Erős, elszánt, céltudatos személyiségem is kiemelkedő. Nem vagyok egy mindenkivel törődő, együttérző és érzelmes nő, régebben az voltam, legbelül most is az lennék, de jelenleg egy érzéketlen és rideg nőszemélyt mutatom. Sokan nem ismernek ki. Ez nem is baj, bár sokszor azért vágyom arra, hogy visszatérhessek a régi énemhez, de ezt nem igazán hiszik el, bár ki is hinné el, ha sosem mondtam el még senkinek sem. Ez aligha fog megtörténni. Rosszabb, mint egy átok. Ne próbálj idegesíteni, vagy beszólni, mert annak lehetnek súlyosabb következményei. Sosem adom fel álmaimat, vagy terveimet, mindenre képes vagyok ezekért. Elkövettem olyan dolgot, egy ember hatására, amit nem sosem szerettem volna megtenni, de megtettem, és emiatt kerültem oda, ahol jelenleg is vagyok...

Kérdöív


5 dolog, amit szeret:
- apámtól kapott karkötő
- Miami
- utazás
- fagylalt
- fegyverek

5 dolog, amit nem szeret:
- anyám
- békák
- a mostani életem (bár ez hihetetlen)
- hazugságok
- romantika

Gyengeségek:
Amikor valaki felhozza azt a témát, hogy régen milyen voltam... Hogy mennyire jó ember voltam, akinek vajszíve volt, és segített mindenkin, nem pedig eltaszította őket...

Erősségek:
Nagyon jó memóriám van. Gyorsan tudok reagálni egy-egy támadásra, ütésre. Remek voltam régen matematikából, és kártyajátékokban is jó vagyok.

Történet


New York-ban születtem, 1984-ben. Szüleim örültek nekem, igazán jó család voltunk, bár nem emlékszem ezekre a pillanatokra, hiszen még kicsi voltam. Akkor még boldog kis család voltunk szüleimmel, csak miután anyám depressziós lett, és az alkohol mámorába fojtotta magát, akkor történt az, hogy sokszor elment otthonról, s órákig nem tudtuk merre van. Nem volt ott velem sosem, sosem kaptam tőle egy jó szót sem.
Édesapám, Michael igazán remek fickó volt, egy nagyon remek ügyészi állása volt. Apától hat éves koromban kaptam egy gyönyörű karkötőt, amire a monogrammom van ráírva. Viszont, ahogy teltek az évek, anyám újra állapotos lett. Nyolc éves voltam, amikor megszületett a húgom, Cindy. Ezután anya kicsit jobb útra tért, ám de hetekkel később ismét inni kezdett. Apám is megsínylette kissé ezt, de aztán minden jobb lett számára, mert ismét sok munkája akadt, és méghozzá főügyésszé is előléptették őt.
Iskolában remekül helyt álltam ennek ellenére is, aztán ahogy nagyobb lettem, én vigyáztam a testvéremre. Jó voltam matekból, számolással semmi problémám nem volt. Sokaknak segítettem, jó ember voltam. Középiskolában sosem mertek kigúnyolni, sőt sokan látszatból jöttek oda, hogy barátok lehessünk, de én rájöttem a turpisságra, és aztán elhajtottam őket. Időközben anyám már harmadszor volt az egyik elvonón, ismét sikertelenül. Egyszer próbáltam beadni anyámnak egy nagyobb adag altatót, de végül idejében kórházba került, és mert megbántam, amit tettem, ezért vittem őt be. Ekkor döntöttem úgy, hogy a nyugati partra megyek egyetemre, méghozzá a Stanfordra, Kaliforniába. Az elég messzi van mindentől.
Stanfordon matematikát és fizikát tanultam. Ott ismertem egy fickót, aki mellesleg a tanárom volt, összejöttünk, de ez sem tartott pár hónapnál tovább. Végül, miután lediplomáztam, visszaköltöztem New York-ba, ahol persze semmi sem változott. Anyám egy ideig józan volt, de aztán a húgom költözött el Ausztráliába, így hát, én pedig ott voltam apával és anyával.
Nem sokáig bírtam szó nélkül ezt már, és egy délután odamentem anyámhoz, megragadtam a kezét, és leültettem a konyhában egy székre. Elmondtam neki, hogy mennyire tudom gyűlölni, és miért nem képes letenni arról, hogy igyon. Akkor éppenséggel a húgom is otthon volt pár napig. Én pedig összekiabáltam anyámmal, majd végül nekiestem egy késsel. Háromszor szúrtam meg őt. Túl sok volt bennem addigra a düh, az elfojtott méreg.
Ezután mialatt vártam az ítéletemre, ekkor keresett fel egy bizonyos Gerald azzal, hogy legyek benne egy kísérletben. Eleinte tartózkodtam ettől az egésztől, végül valahogy sikerült a bizalmamba férkőznie, és bevett a kísérletbe, és ő maga adta be szérumot, amely egy ismeretlen vérminta volt, legalábbis akkor még nem tudtam, hogy ez mi is valójában, főleg azt nem, hogy semmi jó vége nem lehet. Csak hogy nem stimmelt semmi sem. Ez küldött engem a halál torkába, de történt valami más. Ördög szolgája lettem, egy olyan embere vagyok, akiben nagyon megbízik, így mondhatjuk, hogy jobb keze vagyok, nagyon erős lettem, és még gonoszabbá tett engem. Képes vagyok olyan dolgokra, amikre sokan nem. Denevérszárnyakat tudok növeszteni, amikkel kiválóan tudok repülni, és fájdalmat sem okoznak... Illetve még a tüzet is képes vagyok irányítani...
Jelenleg, ahol felbukkanok, ott történik valami mindig. És sosem jó dolog. Van egy személy, akit Angyallánynak hívnak, őt is gyűlölöm, - de nem ő az egyetlen, akivel így vagyok -, az oka talán az, hogy nagyon sokban hasonlít arra az énemre, aki voltam. Egy tiszta szívű és segítő személyre.

felhasználó


| Erika | 22 | PÜ | néhány hónapja |




A hozzászólást Kristine Brooks összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 31, 2013 7:15 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Norah Storm
szuperhős
szuperhős
Norah Storm


Hozzászólások száma : 536
Birthday : 1988. Aug. 24.
Join date : 2012. Jul. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : New York

Kristine Brooks Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kristine Brooks   Kristine Brooks EmptyPént. Május 31, 2013 6:08 pm

Tetszett az előtörténeted, bár egy dolgot hiányolok. Nem derül ki a történetből, mi is a hatása ennek a bizonyos szérumnak. Gondolom nem csak annyi, hogy a személyiséged a feje tetejére állt, szóval ezt mindenképp pótold, kérlek. Smile Ettől függetlenül viszont elfogadom! Smile Futás avit foglalni és indulhat a játék Smile
Vissza az elejére Go down
https://marvelworld.hungarianforum.com
 
Kristine Brooks
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gabriel Brooks

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MARVEL WORLD :: ::karakterek:: :: karakterlapok :: ellenségek-
Ugrás: